Новини, Стартапи

Фінтех-стартап Revolut вийшов на ринок США

25 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Британський Фінтех-стартап з українським корінням Revolut запустив додаток і сервіс в США. Партнером компанії став американський Metropolitan Commercial Bank, який надав свою фінансову інфраструктуру, пише TechCrunch.

Починаючи з 24 березня кожен американець може зареєструватися в додатку і оформити фізичну або віртуальну дебетову карту. Зараз заявки подали «кілька десятків тисяч чоловік».

Для американських користувачів буде доступний набір тільки базових функцій, менший, ніж для європейців. В майбутньому допускається розширення опцій, включаючи можливість придбання криптовалюти та інвестицій у фондовий ринок.

У числі привабливих для американських клієнтів доступних опцій – можливість отримувати зарплату на два дні вперед, якщо користувач поділиться банківськими реквізитами Revolut зі своїм роботодавцем. Ще однією з доступних переваг додатку стала також низька комісія при конвертуванні однієї валюти в іншу.

В середині лютого стартап Revolut, заснований підприємцем Владиcлав Яценко, став одним з найдорожчих Фінтех-стартапів: його капіталізація досягла $6 млрд. Компанія вирішила розгорнути експансію в Азії і Північній Америці.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu