Новини, Спільнота

Ентузіаст запустив сервіс пошуку поїздок для лікарів. Потрібні водії

25 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

20 березня киянин Андрій Приходченко створив сервіс «Підвези лікаря» . Це агрегатор поїздок, який дозволяє водіям знайти попутників – і навпаки. Він перш за все орієнтований на медпрацівників. Вже працює в Києві, Харкові, інших містах України, – повідомляє AIN.UA

Ентузіаст запустив сервіс пошуку поїздок для лікарів. Потрібні водії - community, news

Нагадаємо, на час карантину в столиці зупинили метрополітен, а також обмежили роботу громадського транспорту. У нього пускають тільки працівників критично важливих підприємств, по 10 чоловік і за перепустками. «Підвези лікаря» покликаний частково вирішити проблему.

Сам сервіс доступний за посиланням l2mtk.glideapp.io . Це веб-додаток, створений в конструкторі Glide . Користуватися ним можна з будь-якого браузера, а на смартфоні – ще і винести на головний екран.

Ентузіаст запустив сервіс пошуку поїздок для лікарів. Потрібні водії - community, news

У сервісі можна дивитися, які поїздки потрібні медикам, фільтрувати їх по локації і часу. Також водії можуть додати регулярні маршрути і підбирати пасажирів. В описах поїздок – локація від’їзду та кінцевої точки, контактний телефон та місце для коментаря.

Як кажуть творці, зараз для сервісу не вистачає водіїв. Всього, станом на 22 березня, зареєструвалися понад 1200 осіб.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu