Новини

Як максимально убезпечити себе від коронавірусу, замовляючи продукти додому

29 Березня, 2020
NEW IPHONE XS 202

Через спалах коронавірусу люди стали частіше замовляти їжу додому. Заради спокою клієнтів сервіси почали перевіряти стан кур’єрів і пропонувати безконтактну доставку. Розповідаємо, як ще можна себе убезпечити.

За даними FDA (Food and Drug Administration – Управління по контролю за продуктами та ліками США), «в цей час немає ніяких доказів, що COVID-19 поширюється через їжу або харчове пакування». Це має сенс: якби коронавірус мав властивість передаватися через харчові продукти, то його осередки були б пов’язані з ресторанами та продовольчими магазинами. Зараз же вірус поширюється насамперед через соціальні взаємодії.

Однак варто пам’ятати, що коронавірус живе в краплях три години, на папері та картоні – 24 години, а на пластиці – три дні. Щоб не заразитися, дотримуйтесь цих шести правил.

  1. При можливості замовте гарячі страви. Хоча ніяких досліджень впливу температури на COVID-19 ще не опубліковано, аналогічний коронавірус вмирає при температурі 65 градусів за Цельсієм. Якщо хочете почувати себе трохи спокійніше, вибирайте їжу, яку можна розігріти.
  2. Виберіть безконтактну доставку. В основному COVID-19 передається повітряно-крапельним шляхом, тому важливо обмежити будь-які контакти, в тому числі з кур’єрами.
  3. Помістіть контейнери в раковину. Не розкладайте їжу на столі, не ставте в холодильник (офіційних даних про те, чи витримує коронавірус низькі температури, поки немає) і не притуляйтеся до одягу. Хоч зараження через пакування і малоймовірно, але при подальшому дотику до носа або рота цілком можливо.
  4. Викладіть їжу на тарілки та відразу викиньте контейнери. Тут знадобиться практика. Згодом ви навчитеся максимально уникати дотику упакування з посудом, одягом і кухонними поверхнями.
  5. Вимийте руки та раковину. Помийте руки з милом і протріть раковину мильною губкою. Порада: щоб переконатися, що ви досить ретельно помили руки, в процесі двічі заспівайте пісеньку Happy Birthday.
  6. Підігрійте їжу. Як уже згадувалося, єдина температура, на яку ми поки можемо орієнтуватися, – це 65 градусів за Цельсієм. Для точних вимірювань можна використовувати кухонний термометр який можна вибрати тут або тут.

Читайте «Український Спектр» у Facebook та підписуйтесь на канал у Telegram.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram