Новини

Як максимально убезпечити себе від коронавірусу, замовляючи продукти додому

29 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Через спалах коронавірусу люди стали частіше замовляти їжу додому. Заради спокою клієнтів сервіси почали перевіряти стан кур’єрів і пропонувати безконтактну доставку. Розповідаємо, як ще можна себе убезпечити.

За даними FDA (Food and Drug Administration – Управління по контролю за продуктами та ліками США), «в цей час немає ніяких доказів, що COVID-19 поширюється через їжу або харчове пакування». Це має сенс: якби коронавірус мав властивість передаватися через харчові продукти, то його осередки були б пов’язані з ресторанами та продовольчими магазинами. Зараз же вірус поширюється насамперед через соціальні взаємодії.

Однак варто пам’ятати, що коронавірус живе в краплях три години, на папері та картоні – 24 години, а на пластиці – три дні. Щоб не заразитися, дотримуйтесь цих шести правил.

  1. При можливості замовте гарячі страви. Хоча ніяких досліджень впливу температури на COVID-19 ще не опубліковано, аналогічний коронавірус вмирає при температурі 65 градусів за Цельсієм. Якщо хочете почувати себе трохи спокійніше, вибирайте їжу, яку можна розігріти.
  2. Виберіть безконтактну доставку. В основному COVID-19 передається повітряно-крапельним шляхом, тому важливо обмежити будь-які контакти, в тому числі з кур’єрами.
  3. Помістіть контейнери в раковину. Не розкладайте їжу на столі, не ставте в холодильник (офіційних даних про те, чи витримує коронавірус низькі температури, поки немає) і не притуляйтеся до одягу. Хоч зараження через пакування і малоймовірно, але при подальшому дотику до носа або рота цілком можливо.
  4. Викладіть їжу на тарілки та відразу викиньте контейнери. Тут знадобиться практика. Згодом ви навчитеся максимально уникати дотику упакування з посудом, одягом і кухонними поверхнями.
  5. Вимийте руки та раковину. Помийте руки з милом і протріть раковину мильною губкою. Порада: щоб переконатися, що ви досить ретельно помили руки, в процесі двічі заспівайте пісеньку Happy Birthday.
  6. Підігрійте їжу. Як уже згадувалося, єдина температура, на яку ми поки можемо орієнтуватися, – це 65 градусів за Цельсієм. Для точних вимірювань можна використовувати кухонний термометр який можна вибрати тут або тут.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu