Новини, Соціальні медіа

Як збільшити кількість підписників у TikTok

01 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Багато компаній вже завели облікові записи в TikTok і розібралися, як працює ця соцмережа. Тепер перед ними стоїть нове завдання – збільшити число підписок в ній. Ділимося порадами, які в цьому допоможуть.

Основи

Підберіть фотографію

Як і в інших соцмережах, в акаунті TikTok варто використовувати унікальну та яскраву картинку. Покажіть свою приязність і використовуйте яскраві кольори, щоб виділитися. Замість зображення в фотографію профілю TikTok можна поставити відео.

Придумайте опис

Правильний опис профілю має вирішальне значення, якщо ви хочете перетворити відвідувачів в передплатників, а передплатників – в клієнтів. Проявіть оригінальність, але при цьому чітко повідомте, хто ви та чим займаєтеся. В описі профілю також варто вказати тип контенту, який може очікувати ваша аудиторія.

Додайте посилання на Instagram і YouTube

Якщо ви активні в Instagram або Youtube, додайте посилання на ці сторінки в обліковий запис TikTok. Вони покажуться під описом профілю. Це відмінний спосіб отримати нових читачів не тільки в TikTok, але і в інших соцмережах.

Робота з платформою

Підпишіться на популярних блогерів

Слідкуйте як мінімум за 20-50 найвідомішими TikTok-блогерами. Це допоможе залишатися в курсі трендів і теж створювати вірусні відео.

Регулярно перевіряйте сторінку «Для вас»

Це теж потрібно, щоб бути в курсі трендів. Перевірка триватиме не більше 5-10 хвилин, але зате дозволить публікувати актуальний контент.

Створюйте короткі відео

Відео в TikTok може тривати до 60 секунд. Проте, рекомендована тривалість складає 8-15 секунд. Аудиторія TikTok не звикла довго концентруватися на ролику: якщо він не чіпляє, то його просто прокрутять. Але якщо відео набирає багато переглядів, то соцмережа починає просувати його.

Деякі блогери навіть створюють кліпи з відкритим кінцем, щоб змусити глядачів переглядати його. Можна припустити, що це лише дратує користувачів, проте такі ролики часто стають вірусними.

Використовуйте трендові пісні

На відміну від інших платформ, в TikTok музика грає важливу роль: часто саме вона дозволяє зрозуміти зміст відео. Вибираючи звуковий супровід для своїх роликів, орієнтуйтеся на найпопулярніші пісні. Трек повинен відповідати настрою кліпу і, в ідеалі, використовуватися багатьма іншими блогерами.

Вибираючи популярну мелодію, ви отримуєте можливість отримати розміщення на її сторінці та генерувати трафік навіть через кілька днів або тижнів після публікації.

Використовуйте трендові хештеги

Як тільки ви почнете вводити хештег, ви побачите наявні варіанти та те, як часто їх використовують. Якщо ваше відео відповідає популярному тренду або популярній пісні, обов’язково додайте відповідні хештеги. Тим самим ви теж збільшите свої шанси потрапити на сторінку цього тренди або пісні.

Беріть участь у вірусних челенджах.

Як правило, вірусні челенджі пропонують створити ролики на певну тему, і за дуже короткий період часу їх публікує безліч людей. Відео, записані в рамках вірусних челенджів зазвичай стають популярними набагато частіше, ніж звичайні кліпи.

Встановіть частоту публікацій

Універсальної рекомендації по часу розміщення роликів в TikTok не існує. Якщо ви хочете вибрати ідеальний час для публікацій, задайте собі кілька питань.

Спочатку з’ясуйте, де знаходиться ваша аудиторія. Наприклад, якщо ви створюєте контент німецькою мовою, то потрібно орієнтуватися на час сну і неспання в Німеччині. Якщо ваші відео англомовні, то завдання ускладнюється, тому що глядачі можуть перебувати в будь-якій точці світу.

Тут може допомогти статистика профілю TikTok. Щоб її отримати, потрібно перемикнути обліковий запис в режим Pro (це швидко і безкоштовно). Зробивши це, ви побачите безліч даних, що стосуються контенту і передплатників. Зокрема, ви зможете точно визначити, коли ваша аудиторія найбільш активна.

Якість контенту важлива, але для TikTok ще має значення і його кількість. Більшість експертів пропонують завантажувати декілька відео в день. Це здається складним завданням, але за це TikTok може щедро вас винагородити.

Взаємодійте з великими блогерами у своїй ніші

Розвиток профілю в TikTok буде проходити комфортніше, якщо вам вдасться налагодити зв’язки з великими блогерами зі своєї ніші, аудиторія яких актуальна і для вас.

Вчитися у тих, хто вже випереджає вас, – це відмінна стратегія. Щоб завести такі знайомства, регулярно залишайте вдумливі коментарі до відео потрібних користувачів, і рано чи пізно вони вас запам’ятають і почнуть цікавитись вашим профілем.

Влаштовуйте прямі трансляції

Якщо у вас вже набралося більше тисячі передплатників в TikTok, ви можете влаштовувати прямі трансляції. При кожному вашому виході в ефір передплатники будуть отримувати повідомлення про це.

Це відмінний спосіб утримувати увагу аудиторії та вибудовувати довірчі відносини з нею. Якщо у вас є шанувальники, то вони навіть можуть платити за трансляції, відправляючи монети TikTok під час них.

Діліться контентом з TikTok на інших платформах

Якщо ви ведете сторінки та в інших соцмережах, то можете розмістити на них ролики з TikTok. За допомогою цього перехресного просування, ви збільшуєте свої шанси стати вірусним блогером на TikTok, оскільки ця платформа підтримує користувачів, які призводять до додатка нових людей.

Використовуйте привертаючі увагу прев’ю.

Мініатюри відео грають важливу роль. Якщо вони привертають увагу, то допомагають затримати відвідувача на сторінці.

Будьте послідовні

TikTok винагороджує найпослідовніших користувачів, які регулярно публікують ролики протягом тривалого періоду. Тому дуже важливо зрозуміти, як працює платформа і як ви можете створювати відео, докладаючи значних зусиль.

Зокрема, має сенс одночасне фільмування великого числа роликів. Якщо в якісь дні у вас буде недостатньо контенту, ви зможете взяти відео з запасів.

Виконуйте свій графік публікацій. Завантажуйте хоча б один кліп в день, але переконуйтеся, що він відповідає вашому загальному посиланню. Якщо ви будете озвучувати свої цінності в кожному ролику, користувачам буде легше вирішити, чи хочуть вони підписуватися на вас чи ні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu