Новини

Онлайн-навчання: 10 корисних курсів для керівників

05 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Під час кризи, коли від навичок підприємця залежить, чи виживе його бізнес, важливо вчитись. У MC.today зібрали 10 онлайн-курсів для бізнесу. Ви освоїте основи продажів, маркетингу, управління персоналом, роботи в кризу і багато іншого. 

Курс виживання в кризу від LABA

Курс з антикризового менеджменту зараз особливо актуальний, тому – він перший. Тут вам розкажуть, як скоротити витрати, впоратися з ризиками та втратами й адаптувати співробітників до нових умов.

Хто викладає: Сергій Коваленко, голова правління «АТФбанк». Управляє компаніями вже більш як 29 років. За один рік чистий комісійний дохід «АТФбанк» в роздрібному бізнесі виріс у 2 рази.

Скільки триває: 10 занять, 15 годин теорії та практики.

Скільки коштує: потрібно уточнювати у менеджерів.

Записатися на курс можна тут. 

Курс інтернет-маркетингу від Ельдара Нагорного 

Якщо ви хочете побудувати ефективний відділ маркетингу або розібратися, наскільки добре працюють ваші підлеглі, радимо курс онлайн-маркетингу Ельдара Нагорного. Самі його прослухали всією редакцією.

Ви навчитеся просуванню в соцмережах, пошуковій оптимізації, контекстній реклами, аналізу даних в Google Analytics і так далі.

Хто викладає: Ельдар Нагорний, колишній директор Depositphotos і ексглава відділу маркетингу в Українському Медіа Холдингу.

Скільки триває: 17 занять (13 лекцій, 4 практики), 45 годин.

Скільки коштує: 12800 грн.

Записатися на курс можна тут. 

Курс з управління людьми від Mike Pritula academy

Це річна програма, на якій з вас амбітно обіцяють зробити керівника мрії. Викладачі будуть не тільки читати лекції, а й цілий рік контролювати те, як ви застосовуєте отримані знання і навички, і давати вам поради. Ви повинні будете описати вашого ідеального співробітника, знайти його, скласти план розвитку і так далі.

Хто викладає: Міша Притула. Досвід у сфері – 15 років. Працював в компаніях Wargaming, Preply, iDeals.

Скільки триває: 1 рік.

Скільки коштує: від $50 в місяць.

Записатися на курс можна тут.

Курс з продажу від LABA 

Курс, на якому вас навчать грамотно продавати. Відповідати за репутацію бренду, чітко прописувати скрипти, відпрацьовувати пропозиції, точно знати, що потрібно клієнту, і не «впарювати» що попало. Навіть якщо ви самі не збираєтеся нічого продавати, то побудувати ефективний відділ продажів точно хочете.

Хто викладає: Ілля Рейниш, керівник відділу продажів в LABA. За перші півроку роботи в компанії збільшив обороти в 5 разів.

Скільки триває: 30 занять.

Скільки коштує: потрібно уточнювати у менеджерів.

Записатися на курс можна тут. 

Курс з фінансів від Prometheus

На цьому курсі ви розберете основні принципи управління фінансами, навчитеся вимірювати ключові фінансові показники та розуміти привабливість бізнесу для інвестора. Ну і ще дізнаєтеся відповіді на «вічні питання»: чому кредити в Україні такі дорогі, чи потрібно робити заощадження зі своїх доходів і які якості зроблять вас фінансово успішними.

Хто викладає: Олексій Геращенко. Економіст, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, один з кращих фіндиректорів України за версією журналу «Фінансист».

Скільки триває: 6 тижнів.

Скільки коштує: участь в курсі безкоштовно.

Записатися можна тут. 

Курс по менеджменту від Prometheus  

Ви розберете основи управління організацією, зрозумієте, які є рівні управління і ролі керівників, навчитеся формувати місію вашої компанії, розділяти управлінську і функціональну відповідальність.

Хто викладає: Артем Бардась. Професор, декан факультету менеджменту Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Скільки триває: 7 тижнів.

Скільки коштує: участь в курсі безкоштовно.

Записатися на курс можна тут. 

Курс про те, як писати для соціальних мереж, від Edex

Соцмережі й раніше були дуже результативним інструментом, а зараз, сидячи на карантині, ви тим більше можете відмінно «прокачати» свій бренд з їх допомогою. На курсі ви зрозумієте, чого чекає від вас або вашого бізнесу читач, навчитеся структурувати пости та створювати такий контент, який буде дійсно цікавий аудиторії.

Хто викладає: професор інституту Каліфорнії (Берклі) Тім Пітерс.

Скільки триває: 4 тижні.

Скільки коштує: участь в курсі безкоштовно.

Записатися на курс можна тут.

Курс про те, як вести переговори, від Coursera

Насамперед ви розробите структуру для аналізу переговорів. Вона допоможе підібрати правильні аргументи, побачити потенційний конфлікт і вирішити його. Ви зможете розуміти та прогнозувати поведінку вашого опонента в переговорах.

Хто викладає: Баррі Набафф, професор Єльського університету та автор шести книг.

Скільки триває: приблизно 27 годин.

Скільки коштує: участь в курсі безкоштовно.

Записатися на курс можна тут. 

Спеціалізація по бізнес-стратегії від Coursera 

На курсі «Основи стратегії бізнесу» вчать тому, як побудувати бізнес-стратегію, і підказують інструменти, які допоможуть її втілити. Ви навчитеся стратегічно мислити та аналізувати конкурентне середовище.

Цей курс – перший із серії в спеціалізації «Бізнес-стратегія». Якщо ви пройдете всі п’ять, зможете повністю оволодіти новою навичкою.

Хто викладає: професора з університету Вірджинії Майкл Ленокс, Джаред Харріс і Скотт Снелл.

Скільки триває: спеціалізацію (всі 5 курсів) можна отримати приблизно за 6 місяців.

Скільки коштує: участь в курсі безкоштовно.

Записатися на курс можна тут. 

Курс з корпоративного та комерційного права від Coursera

На цьому курсі розглянуть різні аспекти підприємницького права: відносини боржника і кредитора, укладання контрактів, державне регулювання бізнесу та інше. Студенти розберуться, як ці області впливають на бізнес і їх діяльність.

Хто викладає: професор університету Іллінойсу Майкл Фрік. До цього він 6 років працював юристом у сфері корпоративного права та нерухомості.

Скільки триває: приблизно 16 годин.

Скільки коштує: участь в курсі безкоштовно.

Записатися на курс можна тут.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu