Безпека, Новини, Технології

Хакер зламав Twitch і опублікував заробітки популярних стримерів

07 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Анонімний хакер заявив, що зламав стрімінговий сервіс Twitch, пише Eurogamer. Він виклав на форумі 4chan торрент-файл розміром 126 Гб з вихідним кодом платформи і розмірами гонорарів деяких популярних користувачів.

За словами хакера, таким чином він хоче «посприяти руйнуванням і конкуренціям в області відеострімінга», тому що підприємницькі кола Twitch – «це огидна токсична помийна яма».

Анонімне джерело підтвердило виданню справжність злитих в мережу даних. Twitch знає про злом і передбачає, що він трапився в понеділок, додав він.

Файл на 126 Гб включає в себе:

– вихідний код twitch.tv з коментарями;

– мобільний і десктопний клієнти сервісу, а також клієнт для ігрової консолі;

– SDK і внутрішні дані хмар AWS, які використовував Twitch;

– файли проєкту Vapor – конкурента Steam від Amazon Game Studios (Amazon володіє Twitch);

– інструменти внутрішнього центру операційної безпеки Twitch.

Також стали відомі гонорари деяких стримерів з 2019 року. Так, популярний користувач Asmongold заробив приблизно $2,5 млн, канал CriticalRole – понад $9,5 млн.

Пост на 4chan був позначений хештегом #DoBetterTwitch. Схожий хештег раніше використовували стримери, які хотіли змусити сервіс поліпшити заходи безпеки на платформі та запобігти нові рейди ненависті. Іноді користувачі групою відправляються на трансляцію і починають засипати стримера і глядачів образами на грунті раси, орієнтації або віросповідання.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu