Бізнес, Книги, Новини

Кращі бізнес-книги 2019 року та найбільш очікувані новинки 2020

11 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Ми в UAspectr зібрали найцікавіші книги про бізнес 2019 року і найбільш очікувані новинки 2020. У списку – історії стартапів та історії світових гігантів, а також керівництва по боротьбі з вигоранням і інформаційним шумом, і лайфхаки з ефективної роботи в Instagram.

Джейсон Фрайд, Девід Хайнемайер Хенссон, «Не божеволій на роботі!»

Стрес, дедлайни, втома, недосипання – здається, що без цих складових успіх компанії просто неможливий. Клієнти вимагають негайної відповіді, а замовники змінюють умови на ходу. У подібній атмосфері навіть улюблена робота перетворюється на об’єкт роздратування і призводить до вигорання.

Кращі бізнес-книги 2019 року та найбільш очікувані новинки 2020 - news, knygy, businessКращі бізнес-книги 2019 року та найбільш очікувані новинки 2020 - news, knygy, business

Автори книги розробили революційний підхід до боротьби з перевтомою, який допоможе керівникам створити ефективну, але спокійну обстановку в колективі. Завдяки їхнім практичним методикам у співробітників знову з’явиться ентузіазм в роботі та особистий час на сім’ю і друзів.

«Переставши вважати себе зобов’язаними змінити світ, ви скинете зі своїх плечей важку ношу і полегшите життя оточуючих. Зникне поважна причина віддавати весь час роботі. Потрудитися як слід можна і завтра – а сьогодні підіть з офісу вчасно».

Євген Щепін, «ВкусВілл. Як зробити революцію в ритейлі, роблячи все не так»

Надихаюча історія про те, як побудувати бізнес за своїми правилами, з нуля підібрати команду і піклуватися про задоволення споживачів, а не річні обороти бюджету.

Автор книги 8 років працює в компанії «ВкусВілл» і з неймовірним натхненням розповідає про успіхи та невдачі, адже вміння вчитися на помилках робить нас тільки краще. Він ділиться головними заповідями виробництва, серед яких створення комфортної атмосфери для співробітників та покупців, налагодження зворотного зв’язку і якість продукції. У книзі багато працюючих кейсів, актуальних не тільки для ринку здорового харчування, але і для ритейлу в цілому.

«Зрозуміти, чи став ти досвідченіший, дуже просто. Якщо ти аналізуєш свою роботу річної давності та розумієш, що сьогодні багато б зробив інакше, значить, ти виріс».

Цзен Мін, «Alibaba і розумний бізнес майбутнього»

З кожним роком сучасні технології та цифровий світ набирають обертів. Що ж робити представникам традиційного бізнесу? Адаптуватися чи шукати нову нішу?

Цзен Мін з особливою педантичністю проаналізував стратегію Alibaba, а також внутрішню кухню, щоб з упевненістю продемонструвати успішний досвід впровадження штучного інтелекту в бізнес-процеси, переваги над конкурентами та справжній прорив в області цифрового бізнесу.

«Вам треба еволюціонувати разом з зовнішнім середовищем, з якою б швидкістю не доводилося це робити, і зміна має бути невід’ємною частиною вашої організаційної культури».

Арсен Томський, «InDriver: Від Якутська до Кремнієвої долини. Історія створення глобальної технологічної компанії»

Дивовижна історія розвитку глобального конкурента Uber і «Яндекс.Таксі» пронизана неймовірною пристрастю і любов’ю до своєї справи. Сучасна казка, яка почалася з групи в соціальній мережі, вивела на лідируючі позиції амбітного підприємця з Сибіру. Розвиваючись разом зі своєю компанією, надихаючи та підтримуючи атмосферу відкритості, Томському вдалося побудувати міжнародну компанію.

У своїй книзі він ділиться особистими переживаннями, думками, бізнес-техніками та секретами створення мотивованої на успіх команди.

«До сьогодні безліч підприємців, особливо в провінції, будують свій бізнес з натхнення, діючи навмання, несистемно. Я бачив тих з них, хто абсолютно щиро заявляв, що читання книг безглузде. У підсумку найбільш конкурентоспроможними та сильними бізнесами в таких ситуаціях стають франшизи, які засновані на бренді та концентрації знань і досвіду»

Джон Чемберс, «Поєднуючи точки. Уроки лідерства»

Джон Чемберс написав цей посібник для ефективних і проникливих лідерів, готових заснувати компанію з самобутніми принципами управління.

Не потрібно боятися змін та інновацій. Креативний підхід до менеджменту дозволить фірмі процвітати на тлі конкурентів, які вичікують кращого моменту. Чемберс – мрійник. І він не тільки знає, де хоче опинитися, але і як цього досягти. Таким повинен бути лідер: впевненим у своїй стратегії та команді.

«Навички та природні здібності, роблять людину чудовим управлінцем під час спадів, можуть стати стримуючим фактором в період стрімкого зростання. Кращі керівники мають потрібні навички в потрібний час».

Дон Бек, «Спіральна динаміка на практиці. Модель розвитку особистості, організації та людства »

Спіральна динаміка дозволяє керівникам та менеджерам з персоналу розбиратися в конфліктних ситуаціях, оцінювати потреби співробітників і вибудовувати ефективну стратегію бізнесу. Ця модель – революційний інструмент, який враховує зміни та новітні тенденції в усіх сферах життя: від соціальної до геополітичної.

Саме її застосуванню в індивідуальних умовах бізнесу та середовища вчать автори книги, використовуючи практичні кейси.

«Спіральна динаміка відрізняється тим, що дає можливість адаптувати всі програми під конкретні потреби, рівень розвитку та образ мислення різних груп, представників різних професій і культур».

Дарина Манєлова, «Як заробляти в Instagram»

Настільне керівництво для всіх, хто давно мріяв зробити хобі повноцінною роботою, спробувати щось нове або розвивати акаунт компанії в Instagram.

Як уникнути найбільш поширених помилок, шукати клієнтів, почати заробляти та розробити свій власний стиль? На конкретних прикладах Дарина Манєлова ділиться актуальною інформацією і лайфхаками, які легко адаптувати під будь-яку спрямованість бізнесу.

«Instagram зараз – та соцмережа, яка надає найбільше можливостей для розвитку власних проєктів і заробітку».

Фонс Тромпенаарс, Піт Хейні Кеберг, «100 ключових моделей і концепцій управління»

Збірник найбільш значущих і корисних бізнес-моделей від стратегії Блакитного Океану до піраміди SMR.

Автори докладно розглядають кожну концепцію і для зручності поділяють їх на категорії. Чи робите ви наголос на стратегію або інновації, а може, у вас сильний відділ підбору персоналу? Всі нюанси та деталі доповнені наочними схемами, що дозволяє застосовувати практики вже зараз.

«Через взаємозв’язки стратегії та військового мистецтва створюється враження, що при застосуванні стратегії одна зі сторін обов’язково повинна програти. Проте, в економічному розвитку зовсім не обов’язково одна сторона виграє, а друга зазнає збитків. Це гра, в якій переможцями можуть стати всі».

Владислав Моїсеєв, «Бізнес з нічого, або Як побудувати інтернет-компанію і не зійти з розуму»

Якщо ви плануєте розвивати компанію в напрямку IT або цікавитеся технологіями майбутнього, щоб бути на хвилі вже зараз, то спеціально для вас своїм підприємницьким досвідом поділяться представники IT-бізнесу.

Відверта розмова про труднощі, надії, плани та успіх. Зворотний бік індустрії, яка знаходиться на крок попереду. Ця книга не тільки розвінчує міфи про стартапи, але і дає надію на побудову технологічного бізнесу.

«Підприємницька мораль цієї байки така: без юриста ні кроку! Особливо з великими дядьками та компаніями. Не шкодуйте грошей на юристів ».

Роджер Стоун, «Правила Стоуна: Як досягти успіху в бізнесі, політиці та житті»

Іноді, щоб зважитися на важливий крок і вийти з боротьби переможцем, необхідні жорсткі заходи. Бізнес не терпить компромісів, а інвестори чекають успіху і збільшення прибутку. Як вистояти перед конкурентами, адаптуватися до нових технологій і соціальних змін?

Роджер Стоун, американський політичний консультант, сформулював 140 правил успіху. Відверто і з гумором. Він готує лідерів: креативних та амбітних, готових йти до мети, нападати та захищатися.

«Задоволення, яке ви відчуєте, коли обрушите праведну помсту на придурка, що заслужив її, але нічого не підозрює, який думав, що залишиться безкарним після того, як усадить вам ніж у спину, варто того, щоб скрупульозно дотримуватися тої, воістину сталевої, дисципліни, яка дозволить вам швидко і спокійно ухилятися від стріл і каменів».

Яких книг чекати у 2020 році

Стів Андерсон «Листи Безоса. 14 принципів зростання бізнесу від Amazon »

Вивчивши листи Джеффа Безоса до акціонерів, Стів Андерсон виділив 14 принципів лідерства та ведення бізнесу з нуля.

Гері Пізано «Креативне творення»

Як великим компаніям продовжувати інноваційно мислити та не поступатися в розвитку стартапам? Пізано розповідає про методи управління, які допоможуть уникнути стагнації.

Деніел Гоулман «Емоційний інтелект в роботі»

Продовження знаменитого бестселера «Емоційний інтелект» з новими рекомендаціями та успішними методиками для побудови кар’єри.

Памела Мейер «Шлях до Agile»

Практичні кейси, вправи та завдання, які зроблять компанію більш гнучкою і стійкою до змін, а також до впровадження нових компетенцій.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu