Бізнес, Новини, Стартапи

Український PatentBot запустив послугу реєстрації бізнес-ідей в США онлайн

14 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Стартапи можуть більше не боятися, що їх ідею вкрадуть – український сервіс PatentBot запустив послугу, яка дозволить закріпити за собою право на неї. Всі оформлення відбувається онлайн, юрисдикція – США.

Що за послуга

Provisional patent application – це можливість подати заявку на попередню реєстрацію своєї бізнес-ідеї в патентне відомство США. Таким чином можна зафіксувати авторство ідеї ще до подачі заявки на патент і отримати дату пріоритету, яка буде поширюватися на всі країни. 

Український PatentBot запустив послугу реєстрації бізнес-ідей в США онлайн - startups, news, businessУкраїнський PatentBot запустив послугу реєстрації бізнес-ідей в США онлайн - startups, news, business

«Наступного разу, коли ви будете пітчити свою ідею перед інвесторами, в самому пітчі ви зможете використовувати таку фразу як «patent pending» і не боятися, що вашу ідею вкрадуть», – додає BDO PatentBot Артем Афян. 

За словами розробників, процес подачі заявки на реєстрацію ідеї в США за допомогою PatentBot займе не більше 5-7 хвилин.

Скільки це коштує

Вартість послуги становить $499, і вона вже доступна в чат-боті та на сайті PatentBot. У США provisional patent application стартує від $3000. 

Що таке PatentBot

PatentBot – сервіс реєстрації ТМ, патентів і авторського права, запущений у 2017 році в Україні. За 3 роки роботи PatentBot отримав престижні премії від ProductHunt і HIIL. Географія проєкту на сьогодні, крім України, охоплює ринки СНД, ЄС, США та Китаю.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu