Бізнес, Новини, Технології

GitHub зробив основні функції сервісу безкоштовними для всіх

15 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Сервіс для розробників GitHub зробив основні функції безкоштовними для всіх користувачів, пише TechCrunch. Тепер розробникам доступна безлімітна кількість приватних репозиторіїв за участю будь-якої кількості співавторів, включаючи команди, які використовують сервіс для комерційних проєктів, а ще 2000 безкоштовних хвилин в GitHub Actions.

Користувачам, які захочуть отримати доступ до більш продвинутих функцій на зразок «єдиного входу з використанням SAML», все одно доведеться перейти на платний тариф, вартість якого залежить від кількості співавторів. При цьому сервіс знизив ціни для платних акаунтів: невеликі команди будуть платити $4 за людини замість $9, компанії- $21.

GitHub зробив основні функції сервісу безкоштовними для всіх - tech, news, businessGitHub зробив основні функції сервісу безкоштовними для всіх - tech, news, business

Генеральний директор GitHub Нет Фрідман сказав, що компанія давно планувала змінити тарифну сітку, і цей крок ніяк не пов’язаний з коронавірусом. «Це рішення, до якого ми дуже довго йшли, стало пріоритетним для нас тільки зараз», – додав він
GitHub почав розширювати число функцій в безкоштовних акаунтах після того, як його поглинула Microsoft. Довгий час основною передумовою для того, щоб заводити платний акаунт, був закритий доступ до приватних сховищ. Але в січні минулого року сервіс змінив свою політику і зробив його безкоштовним, при цьому користуватися ним одночасно могли тільки 3 співавтори.

На цей час GitHub використовують понад 40 мільйонів розробників, і сервіс прогнозує, що до 2025 року кількість користувачів досягне 100 мільйонів.

«Це фундаментальна зміна бізнес-архітектури GitHub. Ми хочемо, щоб кожен розробник і команда у світі могли використовувати сервіс для своїх проєктів», – додав Фрідман.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu