Бізнес, Новини, Технології

GitHub зробив основні функції сервісу безкоштовними для всіх

15 Квітня, 2020

Сервіс для розробників GitHub зробив основні функції безкоштовними для всіх користувачів, пише TechCrunch. Тепер розробникам доступна безлімітна кількість приватних репозиторіїв за участю будь-якої кількості співавторів, включаючи команди, які використовують сервіс для комерційних проєктів, а ще 2000 безкоштовних хвилин в GitHub Actions.

Користувачам, які захочуть отримати доступ до більш продвинутих функцій на зразок «єдиного входу з використанням SAML», все одно доведеться перейти на платний тариф, вартість якого залежить від кількості співавторів. При цьому сервіс знизив ціни для платних акаунтів: невеликі команди будуть платити $4 за людини замість $9, компанії- $21.

GitHub зробив основні функції сервісу безкоштовними для всіх - tech, news, businessGitHub зробив основні функції сервісу безкоштовними для всіх - tech, news, business

Генеральний директор GitHub Нет Фрідман сказав, що компанія давно планувала змінити тарифну сітку, і цей крок ніяк не пов’язаний з коронавірусом. «Це рішення, до якого ми дуже довго йшли, стало пріоритетним для нас тільки зараз», – додав він
GitHub почав розширювати число функцій в безкоштовних акаунтах після того, як його поглинула Microsoft. Довгий час основною передумовою для того, щоб заводити платний акаунт, був закритий доступ до приватних сховищ. Але в січні минулого року сервіс змінив свою політику і зробив його безкоштовним, при цьому користуватися ним одночасно могли тільки 3 співавтори.

На цей час GitHub використовують понад 40 мільйонів розробників, і сервіс прогнозує, що до 2025 року кількість користувачів досягне 100 мільйонів.

«Це фундаментальна зміна бізнес-архітектури GitHub. Ми хочемо, щоб кожен розробник і команда у світі могли використовувати сервіс для своїх проєктів», – додав Фрідман.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu