Книги, Новини

Від Вінстона Черчилля до Харукі Маракамі. 20 книжок, які варто прочитати під час карантину

21 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Книжкове видавництво Boockchef та MC.today підготували добірку книжкових новинок і бестселерів, із яким ви зможете цікаво і корисно коротати час в самоізоляції. Ми в UAspectr ділимося з вами найцікавішим.

«Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого» | Тімур Ворона

Від Вінстона Черчилля до Харукі Маракамі. 20 книжок, які варто прочитати під час карантину - news, knygy

Дмитро Дубілет – один із найбільш медійних, позитивних та ефективних підприємців країни. Здається, що все, за що він береться, йому вдається – і бізнес-проєкти, і проєкти для держави.

У 20 років він продав перший бізнес з оцінкою в $100 тис. У 28 став IT-директором «ПриватБанку». Разом iз партнерами заснував monobank, який привернув 2 млн клієнтів за два роки. Планував запустити мобільний банк Koto у Великобританії, але став міністром і пішов з бізнесу.

У книзі «Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді» 9 розділів, заснованих на особистому досвіді Дмитра, про практичні речі й про те, що надихає: про розробку бізнес-ідей, побудову команди, маркетинг, продажі, а також 50 ідей, як втілити принципи Дмитра і домогтися свого.

«Big money. Принципы первых» | Евгений Черняк

Відверто про бізнес і життя успішних підприємців. Ця книга про людей, які завжди шукають можливості і знаходять їх.

Все хороше в цьому світі придумано людьми, які хотіли заробити. Підприємцями і бізнесменами. Ця книга про них. Про тих, хто кожен день робить цей світ кращим, розвиваючи свій бізнес, створюючи робочі місця і сплачуючи податки.

Всупереч стереотипам, це не нудні, похмурі капіталісти, в яких у голові тільки гроші. Це цікаві, розумні, харизматичні люди, які, як і кожен із нас, щодня потребують успіху і шкодують про те, що часу для цього завжди мало. Їхня відмінність лише в тому, що всі вони одержимі своєю ідеєю перфекціоністи. Автор впевнений, що саме таким буде належати світ майбутнього.

Книга складається з інтерв’ю успішних підприємців YouTube-проекту Big Money. Книга про людей і їхні історії перемог. Ця книга допоможе тобі збільшити швидкість і швидше досягти своєї мрії. Саме для цього вона і створена!

«Как Coca-Cola завоевала мир. 101 успешный кейс от брендов с мировым именем» | Джайлс Льюри

Деякі люди колекціонують марки, деякі − монети, футбольні наліпки; автор цієї книги колекціонує історії брендів.

Історії Pinterest, Chanel № 5, Corona, Brewdog, Spanx, LG, KFC, WWF, «Світових рекордів Гіннеса», Coca-Cola та інших всесвітньо відомих брендів в одній книзі.

Всі кейси розподілені по розділах, тому представляють собою переконливий інструментарій, підкріплений досвідом компаній зі світовим ім’ям. Не варто винаходити велосипед − просто беріть цю книгу і крутіть педалі.

PIXAR. «Перезагрузка. Гениальная книга по антикризисному управлению» | Леви Лоуренс

Як працює Pixar? Компанія, яка змусила світ закохатися в іграшки, мурах, риб, монстрів, машини, супергероїв, кухарів і роботів, колись придбана Стівом Джобсом у Джорджа Лукаса всього за 5 мільйонів доларів, сьогодні оцінюється в десятки мільярдів.

Завдяки відвертій книзі Лоуренса Леві ми дізнаємося, що стало рушійною силою Pixar і як їй вдалося впоратися з численними труднощами. Зазирнемо на кухню і дізнаємося секрети успішної корпоративної культури, головний із яких − нічим не обмежене спілкування, незважаючи на посади.

Це історія про сильних людей і вольові рішення, про вибір і про абсурдні суперечки, що дали можливість історії трапитися. Вона про те, як досвідчене управління і контроль над ситуацією можуть протистояти будь-яким ризикам. Лоуренс Леві − юрист, бізнес-консультант, перший фінансовий директор студії Pixar.

«Тренинг по нейромаркетингу. Где находится кнопка “Купить” в сознании покупателя?» | Патрик Ренвуазе, Кристоф Морен

Щодня за допомогою реклами споживач отримує понад 10 тисяч торгових пропозицій. Як визначити, які з них потраплять точно в ціль, а які пройдуть повз?

Ця книга про те, як дослідження мозку допомагають привернути увагу покупця і збільшити продажі. Автори пропонують ефективні техніки створення презентацій, здатних вплинути на потенційних клієнтів, змусити їх прийняти емоційне рішення і раціоналізувати його.

«Тренінг по нейромаркетингу» покликаний підвищити здатність компаній впливати на свідомість споживачів і навчити створювати ефективні маркетингові стратегії.

«Сім звичок надзвичайно ефективних сімей. Як створити сімейний затишок у нашому буремному світі» | Кові Стівен

Бестселери Стівена Кові завоювали серця мільйонів читачів із усього світу.

Книга – новий погляд на описані автором звички ефективних людей. Цього разу популярна концепція використовується для встановлення теплих і близьких стосунків в сім’ї.

Також батько дев’яти дітей та дід 43 онуків Стівен Кові дає поради щодо вирішення проблем, які рано чи пізно постають перед кожним із нас, наводячи приклади історій із життя власної родини.

«Думай и богатей» | Наполеон Хилл

Одна з найпопулярніших книг у світі! Вже 80 років тримається в списках бестселерів.

Упродовж 20 років Наполеон брав інтерв’ю і вивчав біографії заможних і успішних людей (серед них Генрі Форд, Томас Едісон і троє президентів США). На основі цих даних він вивів свою формулу успіху.

Чи знаєте ви, що від багатства вас відокремлює лише 13 кроків? Мільйони людей після прочитання цієї книги розбагатіли, а ти ще сумніваєшся, чи потрібна вона тобі?

«Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» | Нік Вуйчич

Нік Вуйчич – відомий у всьому світі чоловік, який народився без ніг і рук.

Утім, незважаючи на це, він живе нормальним життям: має дві вищі освіти, користується комп’ютером, захоплюється грою у гольф та серфінгом, рибалить. Але як у сучасному, часом жорстокому та несправедливому світі можна досягти успіхів такій людині?

У своїй книзі Нік ділиться із читачами своїми емоціями та розповідає, яких зусиль він доклав, щоби прийняти себе такого, який він є, долати труднощі та досягати мети. Він сформулював у книзі правила життя, які допомогли йому, а тепер можуть допомогти й іншим.

«Монах, который продал свой «Феррари». Притча об исполнении желаний и поиске своего предназначения» | Шарма Робин

Що таке справжній успіх і як його досягти? Чи можна знайти щастя, яке не залежить ні від кар’єрного зростання, ні від світових криз? Як позбутися нескінченної турботи про завтрашній день і почати отримувати задоволення від кожного прожитого дня? Чи існують прості рецепти, що дають змогу знайти духовні дари, не відмовляючись від звичного комфорту? Як розвинути надздібності і підпорядкувати собі долю?

І мабуть, найголовніше: як знайти своє покликання і стати самим собою? Відповідь – у цій книзі, що стала бестселером у багатьох країнах світу. Разом із колишнім мільйонером Джуліаном Ментлу Робін Шарма пропонує читачеві здійснити дивовижну подорож у Сивань – країну, де здійснюються мрії!

«Сила подсознания, или Как изменить жизнь за 4 недели» | Джо Диспенза

Сила подсознания, или Как изменить жизнь за 4 недели | Джо ДиспензаБагато хто з нас може зізнатися собі в тому, що неодноразово шукав шляхи кардинальної зміни свого життя на краще. Але відповідь на запитання, як це зробити, що найбільш ефективно в цьому випадку, отримати не так просто.

Книга Джо Диспензи легко і зрозуміло пояснює, як працює наша підсвідомість і чому вона може змінити людину. Адже наше життя є відображенням наших думок і планів.

Керуючись результатами наукових досліджень, автор дає практичні рекомендації щодо саморозвитку, медитації та удосконалення особистості. Головне – не забувати, що будь-які методики діють лише тоді, коли ти з ними працюєш. І не відкладати книгу на найвищу полицю.

«Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю» | Шимон Перес

Дрібних мрій не буває! Це історія про становлення справжнього лідера. Вона навчає сміливості й готовності ухвалювати складні рішення, спираючись на принципи й цінності. Учить не боятись мріяти, створювати і досягати поставлених цілей. Надихає долати труднощі, хай якими нестерпними вони здаватимуться.

«Нам потрібне покоління, яке розглядатиме лідерство як благородну справу, визначену не особистими амбіціями, а мораллю — і закликом служити. Нам потрібні лідери, які вірять, що світ можна змінити не вбивством і стріляниною, а творчістю і змаганням. Я сповнений надії, бо вважаю, що це покоління вже на підході, саме в цей момент воно вже ходить Землею» — пише Шимон Перес, один із лідерів держави Ізраїль, яка поставала завдяки його зусиллям.

Шимон Перес перетворив країну обіцянки на Обіцяний край, діставшись сюди одинадцятирічним хлопчиком із маленького польського селища. Тут Шимон зростав, працював у кібуці, став лідером ізраїльської молоді, одружився й долучився до розбудови неймовірної країни можливостей і втілення мрій.

Шимон Перес легко і з гумором відкриває душу, підсумовуючи свої здобутки і здобутки Ізраїлю в розвитку авіаційної й аерокосмічної сфер, мистецтві перемовин із європейськими й азійськими урядами, спробі подолати тероризм на Близькому Сході й у світі. Зусиллями цієї людини й постала держава Ізраїль з найліпшою у світі медициною і кількістю стартапів, що перевищує їх кількість навіть у Кремнієвій долині.

І хоча мрії й мають свою ціну, все одно Перес чимдуж мріяв і вірив у чудо. І воно справдилося, бо дрібних мрій не буває.

Becoming | «Становлення» | Мішель Обама

Мішель Обама стала однією з найзнаковіших жінок нашої епохи. Як перша леді Сполучених Штатів Америки – перша афроамериканка, яка виступила в цій ролі, вона допомогла створити найгостинніший Білий дім в історії, а також зарекомендувала себе як впливову захисницю жінок і дівчат у США й по всьому світі, кардинально змінюючи способи, завдяки яким сім’ї ведуть здорове й активне життя, паралельно підтримуючи свого чоловіка, коли він вів Америку через кілька її найгостріших моментів.

А ще вона розбила Carpool Karaoke і виховала двох невибагливих доньок під пильним наглядом ЗМІ. У мемуарах Мішель Обама запрошує читачів у свій світ, розповідаючи про події, які її сформували – від дитинства в Чикаґо до років її керівництва, поєднуючи роботу і материнство за найвідомішою у світі адресою.

Відверто і дотепно вона описує свої тріумфи і розчарування, як публічні, так і особисті, розповідає свою яскраву історію, як вона це пережила – своїми словами, невгамовно кидаючи виклик очікуванням, надихаючи нас робити те саме.

NETFLIX. «Ця ідея ніколи не спрацює» | Марк Рендольф

Найдраматичніша бізнес-історія: як прямувати за мрією, коли всі навколо впевнені, що тобі не вдасться.

Це книга спогадів співзасновника всесвітньо відомої стримінгової платформи Netflix підприємця Марка Рендольфа. Наразі Netflix наробила чимало галасу в Голлівуді, кардинально змінила сферу IT-технологій і не дає виспатися мільйонам глядачів по всьому світу.

Однак шалений успіх прийшов до Рендольфа та його партнера Ріда Гастінґса не одразу. Спочатку була лише чергова ідея, яку ніхто не бажав підтримати. Та, погодьтеся, ідея нічого не варта, якщо ви не зацікавите в ній інвесторів та покупців.

Ця книга спогадів не є бізнес-підручником, але вона містить корисні поради успішного бізнесмена, як перетворити перспективну ідею на прибутковий бізнес-кейс.

«Никогда не сдавайтесь» | Черчилль Уинстон

Найхаризматичніший політик XX століття. Лауреат Нобелівської премії з літератури. Найвеличніший політик Великобританії. Вінстон Черчилль прожив довге і насичене життя – письменник, військовослужбовець, оратор, журналіст. Безумовно, нам є чому в нього повчитися.

Його висловлювання стали крилатими, текст розібрали на цитати, а вимови увійшли в історію.

На сторінках цієї книги ви знайдете 25 законів лідерства Вінстона Черчилля.

«Perfect you. Как превратить жизнь в сказку» | Малинская Олеся

Красива гладка шкіра, розкішне волосся, привабливий погляд – так виглядає жіночий ідеал багатьох людей. Крім отримання зовнішніх атрибутів кожна дівчина хоче досягнути самореалізації в роботі і творчості, мати поруч кохану людину, проводити веселі дні з друзями.

Олеся Малинська – дизайнер одягу, ідеал мільйонів і топова блогерка – ділиться своїми секретами щодо досягнення цієї досконалості. Вона навчить вас турботі про тіло, побудові гармонійних взаємин із оточуючими і в родині, допоможе визначитися з кар’єрою, життєвим призначенням і знайти себе. Вона спромоглася знайти баланс в житті, тепер ваша черга.

«Темний ліс» | Лю Цисінь

Довгоочікуване продовження всесвітньовідомої трилогії «Пам’ять про минуле Землі». «Темний ліс» Лю Цисіня – вже українською!

Людство спостигла рукотворна криза першого контакту з позаземною цивілізацією, спровокувавши масову зневіру, занепадництво і ескалацію багатьох застарілих конфліктів.

Щоби віднайти вихід із глухого кута, доведеться зазирнути вглиб Усесвіту і зрозуміти істину, а для цього, хай як дивно, зазирнути вглибину себе самих. Чи впорається людство з викликами новітнього часу? Чи все ж перетвориться на ще одну статистичну одиницю в історії Всесвіту, що триває вже мільярди років?

«Куриный бульон для души. Сила “Да”. 101 история о смелости пробовать новое» | Эми Ньюмарк

«Так» хоч і коротке слово, але має величезну силу. Герої цієї збірки «Курячого бульйону» побороли свій страх, вийшли за межі зони комфорту, спробували щось нове, і це змінило їхнє життя на краще. Або просто перетворилося в яскравий незабутній досвід.

Чи хочете ви знайти любов або освоїти нову професію; чи страждаєте від сором’язливості або фобії; думаєте зайнятися спортом або завести нові знайомства з цікавими людьми; мрієте здійснити подорож на самоті або підкорити круті американські гірки – на сторінках цієї книги ви неодмінно зустрінете споріднені душі й знайдете натхнення.

«Норвежский лес» | Мураками Харуки

Як й інші твори Муракамі, роман має форму ностальгічних спогадів.

Головний герой, 37-річний Тоору Ватанабе, під враженням від оркестрової версії пісні The Beatles «Норвезький ліс» несеться думками у власне минуле, коли він був закоханий у двох абсолютно різних дівчат: страждаючу на депресію Наоко і життєрадісну Мідорі.

Його стосункам із ними, а також наслідкам романтичних уподобань і присвячена ця книга.

«Благие знамения» | Терри Пратчетт , Нил Гейман

Написаний в стилі гумористичного міського фентезі роман Террі Пратчетта і Ніла Геймана знайшов популярність через однойменний серіал.

Вперше надрукований ще в далекому 1990 році, цей роман розповідає про ангела і демона, що намагаються запобігти біблійному Апокаліпсису. Книга містить велику кількість алюзій, цитат і відсилань до сучасної популярної культури, особливо до фільму «Омен».

«Дерево росте в Брукліні» I Бетті Сміт

Френсі Нолан бачить світ не таким, як інші, — вона помічає хороше і погане, знає, що життя сповнене несправедливості, але при цьому повне добрих людей. Вона щодня ходить до бібліотеки по нову книгу і читає її, сидячи на пожежному балконі в затінку величезного дерева. І багато хто вважає її трохи дивакуватою.

Сім’я Френсі мешкає в бідняцькому районі Брукліна, і всі сусіди знають, що без драм у Ноланів не обходиться. Та при цьому будинок Ноланів сповнений любові, всі щасливі попри важке життя. Кожен із них вірить, що завтра буде ліпше, але розуміє, що зможе вистояти перед будь-якими нападками долі. Чому вони в цьому так упевнені? Щоб зрозуміти це, треба довідатися більше про кожного члена родини.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu