Бізнес, Маркетинг, Новини, Соціальні медіа

Як рекламуватись в соцмережах не допускаючи ці помилки

21 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Акаунти у соціальних мережах є у 97% інтернет-користувачів, тому нехтувати рекламою на цих майданчиках не варто. Однак навіть кампанія з великим бюджетом може виявитися марною через наступні три помилки.

1. Обходитися без тестування аудиторії

Зазвичай компанії налаштовують таргетинг на основі даних про своїх клієнтів. Вони враховують їх вік, географічне положення, стать і інтереси. Але навіть після розгорнутого дослідження ринку необхідно окремо протестувати аудиторію в соцмережах. Багато компаній вважають, що і так знають, на кого націлювати, і відразу витрачають основну частину рекламного бюджету, бажаючи отримати швидкі результати.

Як рекламуватись в соцмережах не допускаючи ці помилки - social-media, news, online-marketing, businessЯк рекламуватись в соцмережах не допускаючи ці помилки - social-media, news, online-marketing, business

Facebook полегшує пошук ідеальної аудиторії за допомогою A/B-тестування, яке дозволяє публікувати до п’яти рекламних оголошень одночасно. Якщо ви запускаєте таргетинг в Twitter, TikTok або Pinterest, і тому не можете скористатися A/B-тестуванням, виділіть невелику частину бюджету на тестування самого ймовірного варіанту, а при необхідності внесіть зміни. Залиште оголошення таким же, але змініть ключові характеристики аудиторії та подивіться, що станеться.

2. Пропускати негативні коментарі

Рекламу в соцмережах, особливо з великим бюджетом, бачать тисячі, якщо не мільйони людей, тому з великою ймовірністю під нею з’являться негативні коментарі. Їх можуть залишити незадоволені клієнти або просто люди, яким чомусь не сподобалося оголошення. У будь-якому випадку такі висловлювання призводять до втрати продажів.
Це не дивно: критика продукту під його рекламою може відлякати людей, які спочатку зацікавилися пропозицією і навіть встигли подумати про покупку.

Джозеф Лазукін, засновник Pixelsmarter, сервісу для настройки рекламних кампаній в Facebook, зазначив, що компанії часто наймають модераторів, які видаляють негативні коментарі. Він додав: «Навіть якщо за ними стежить віртуальний помічник, завжди є місце для людського фактора. Пропуск негативних коментарів – дорога помилка, і в ідеалі вона повинна вирішуватися за допомогою програмного забезпечення».

3. Забувати про чіткий заклик до дії

Мета реклами – викликати дію. Це буде нелегко зробити, якщо читач не зрозуміє, як саме потрібно діяти. Не просто повідомте про існування продукту або послуги, але і поясніть, що станеться після натискання на посилання. Люда повинна розуміти, що вона перейде в інтернет-магазин, підпишеться на розсилання або потрапить в акаунт компанії.

За даними Global Web Index, 13% користувачів соцмереж кажуть, що кнопка «купити» підвищує ймовірність придбання товару з реклами. Це пояснює просто: така кнопка позбавляє людей від необхідності шукати сайт, тим самим прискорюючи цикл продажів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu