Кар'єра, Новини, Розробникам, Технології

Grid Dynamics відкриває центр розробки у Дніпрі, наймуть 100 фахівців

30 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Grid Dynamics (її акції торгуються на NASDAQ) відкриває своє представництво у Дніпрі, куди планують найняти близько 100 спеціалістів до кінця 2021 року. Як повідомляє DOU, офіс у Дніпрі стане четвертим центром розробки Grid Dynamics в Україні після Харкова, Києва та Львова.

Як пояснили в компанії, головними причинами рішення про відкриття центру розробки у Дніпрі стали покупка наприкінці 2020 року компанії Daxx, давно представленої у місті та достатня кількість вишів, які готують спеціалістів технічного профілю.

“Ми переконані, що у Дніпра великий потенціал на локальному IT-ринку, тому є амбітні плани щодо розвитку компанії в регіоні”, – заявив Vice President of European Operations у Grid Dynamics Сергій Тарадай.

Яких фахівців шукають

Grid Dynamics співпрацює з 72 фахівцями у Дніпрі та продовжує активно наймати нових. Основні напрямки діяльності компанії – Big Data, Data Science, AI (штучний інтелект), сервіси для електронної комерції, що масштабуються, DevOps, розробка та підтримка комплексних хмарних рішень.

«Працюємо з більшістю актуальних мов програмування та запрошуємо до співпраці інженерів рівня strong Middle та вище, а також студентів технічних вишів для проходження програм інтернатури, оскільки готові інвестувати у їхній професійний розвиток», — заявили в компанії.

Як зазначає DOU, невдовзі Grid Dynamics додасть Дніпро до списку локацій, де проходить донавчання та перенавчання досвідчених фахівців, а можливість приєднання сильних інженерів до програм, що проводяться в інших локаціях, реалізована вже зараз.

Про Grid Dynamics

Grid Dynamics — аутсорсингова компанія з експертизою в проєктуванні та впровадженні програм цифрової трансформації для великих компаній із фінансового, технологічного та рітейл секторів.

Представництва компанії знаходяться у США та східній Європі. Декілька центрів розробки знаходяться в Україні, зокрема у Києві, Харкові, Львові. Серед клієнтів – Google, Apple, Microsoft, Tesla, PayPal та інші.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu