Бізнес, Маркетинг, Новини

Чому SEO – дороге задоволення. Як вибрати кращу SEO-компанію

18 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Ви чули про пошукове просування (SEO), і про те, як воно важливе для розвитку вашого бізнесу в інтернеті. Отже, ви вирішили дізнатися, скільки коштують SEO-послуги. Коли ви трохи погуглите, вашому здивуванню не буде меж.

Ви сидите і думаєте: «Чому SEO таке дороге?»

Чому SEO - дороге задоволення. Як вибрати кращу SEO-компанію - news, online-marketing, businessЧому SEO - дороге задоволення. Як вибрати кращу SEO-компанію - news, online-marketing, business

У цій статті ми розповімо про три причини дорожнечі SEO і про те, як знайти SEO-компанію, яка вкладеться в рамки вашого бюджету.

Чому SEO таке дороге?

SEO так дорого обходиться з трьох причин: для того, щоб показати результати, потрібен час, для створення і підтримки кампанії потрібно багато ресурсів, і все часто спирається на досвід фахівця з SEO для розробки та розвитку вашої стратегії.

3 причини, чому SEO коштує так дорого

Ви можете побачити ціни SEO всього за 99 доларів в місяць або до 30000 доларів за одноразовий проєкт. Переглядаючи ці цифри та переглядаючи варіанти, ви хочете отримати відповідь на актуальне питання: чому так дорого?

Ось три основні причини:

1. SEO потрібен час, щоб показати результати

Коли ви інвестуєте в SEO, ви не побачите результатів одразу.

Якщо компанія обіцяє вивести в топ протягом декількох днів, тікайте від неї якомога швидше (чому – ми пояснимо пізніше). Надійна SEO-компанія буде використовувати тактику, яка вимагає часу, щоб показати результати, тому що саме так працює SEO.

Підвищення рейтингу в результатах пошуку займає не менш як місяць, але часто довше. Коли ви використовуєте так звані «білі» методи, потрібен час для ефективної роботи та підвищення рейтингу.

Думайте про SEO як про садівництво.

Ви не садите насіння в землю і не очікуєте побачити повноцінну рослину в найближчі кілька днів. Рослині потрібен час, щоб рости, і їй необхідні сонячне світло та вода.

Так і з SEO – вашому вебсайту потрібен час, щоб вирости в повноцінну рослину.

SEO використовує комбінацію стратегій (ми заглибимося в них далі), щоб збільшити вашу присутність в результатах пошуку. Якщо ви не очікуєте, що у вас буде повноцінна рослина через кілька днів після посадки насіння, ви не можете очікувати, що SEO-компанія підвищить рейтинг вашого сайту через кілька днів.

Ось чому SEO так дорого коштує – ви платите за те, щоб хтось постійно працював над вашою кампанією, щоб поліпшити та зберегти ваш рейтинг.

Крім того, відповідно SEO-компанії буде потрібен час, щоб дізнатися про ваш бізнес, цілі та галузь. Кожна галузь і бізнес унікальні, тому потрібен час, щоб зрозуміти, що ви хочете для свого бізнесу і як можна розробити кампанію, яка спрацює для вас.

Для розробки персоналізованої SEO-стратегії потрібен час, але вона дає кращі результати.

2. SEO – це багато роботи

Реальність така, що SEO вимагає багато роботи. Це не так просто, як змінити кілька речей і побачити миттєві результати.

Розгляньмо лише деякі з завдань, які входять в SEO:

Проведення аудиту

Перш ніж будь-яка SEO-компанія почне вносити пропозиції щодо поліпшення вашого рейтингу, вона перевірить ваш сайт. Цей аудит допомагає вашому агентству встановити основу для ваших поточних зусиль по SEO і план того, що можна поліпшити.

SEO-аудит вимагає ресурсів для аналізу даних і розуміння позицій вашого сайту. Без SEO-аудиту ви не дізнаєтеся, як поліпшити свій сайт. Більшість SEO-послуг містять деяку форму аудиту, хоча ви можете придбати SEO-послуги окремо.

Вибір ключових слів

Якщо ви хочете успішну SEO-кампанію, ви повинні вибрати правильні ключові слова. Послуги з SEO будуть охоплювати дослідження ключових слів. Потрібен час, щоб знайти цінні ключові слова для кожної сторінки на вашому сайті та інтегрувати їх у ваші сторінки.

Все це – величезна купа роботи.

Спеціаліст по SEO повинен буде переглянути списки ключових слів, щоб знайти ті, які найкраще підходять для вашого сайту. Не кажучи вже про те, що їм доведеться шукати нові ключові слова (або інтегрувати схожі ключові слова) на кожній сторінці вашого сайту!

Поліпшення бекенду вашого сайту

Серверна частина вашого сайту грає важливу роль в вашому SEO-рейтингу. Якщо ваш сайт не є технічно справним, ви упустите потенційних клієнтів для вашого бізнесу. Ви також будете з усіх сил намагатися зайняти місце у верхній частині результатів пошуку.

Багато роботи йде на поліпшення бекенду вашого сайту. Компанія буде очищати код, покращувати швидкість сторінки та інтегрувати адаптивний дизайн. Це лише деякі з багатьох факторів, що впливають на поліпшення технічного SEO вашого сайту.

Оптимізація для локального пошуку

Коли ви оптимізуєте сайт для SEO, ви хочете привернути й місцевих клієнтів.

Якщо ви хочете знати, чому SEO так дорого коштує, то це тому, що існують різні підрозділи SEO, такі як локальне SEO, які компанії повинні використовувати, щоб конкурувати з іншими підприємствами. Якщо ви хочете бачити успішні результати своєї кампанії, ви повинні оптимізувати й локальний пошук.

Оптимізація для локального пошуку вимагає інтеграції локальних ключових слів, а також отримання і налаштування вашого облікового запису в Google My Business. Вашій SEO-компанії потрібен час, щоб допомогти вам залучити більше місцевих клієнтів.

Чому SEO - дороге задоволення. Як вибрати кращу SEO-компанію - news, online-marketing, business

3. SEO вимагає експертизи

З усіх методів цифрового маркетингу SEO є однією з найскладніших стратегій, доступних для вашого бізнесу. Якщо у вас немає досвіду роботи з SEO, вам буде складно домогтися результатів.

Коли ви наймаєте SEO-компанію, ви платите більше за навички.

Це все одно що найняти механіка для ремонту вашого автомобіля.

Якщо у вас немає досвіду ремонту автомобілів, ви підете майстерню. Коли ви наймаєте механіка, ви платите за досвідченого експерта, який попрацює над вашим автомобілем і вирішить вашу проблему.

Це може бути дорожче, ніж якби ви вирішили проблему самостійно, але ви платите за те, щоб хтось використовував свій досвід, щоб допомогти вам.

Точно так само і з SEO.

Коли ви наймаєте SEO-компанію, ви платите за експертів, які працюватимуть над вашою кампанією та отримуватимуть результати для вашого бізнесу. Це може бути дорожче, але ви досягнете кращих результатів.

Отже, коли ви ставите питання: «Чому SEO так дорого коштує?», Не забувайте, що наймання експертів по SEO для роботи над вашою кампанією включене у вартість!

Як знайти SEO за правильну ціну?

Вивчаючи ціни на SEO, ви можете задуматися, як знайти відповідну компанію за правильну ціну. Оскільки вартість SEO варіюється в широких межах, як знайти відповідних експертів за відповідною ціною?

Це складне завдання, але ви можете майстерно орієнтуватися в правильній SEO-компанії, знаючи, що добре, а що погано.

Добре: білі методи SEO.

Погано: чорні методи SEO.

Якщо ви хочете найняти SEO-компанію, яка найкраще підходить для вашого бюджету, спочатку подивіться на їхні методи.

Багато компаній стають жертвами SEO-бізнесу, який надає дуже дешеві послуги SEO та обіцяє немислиме підвищення рейтингу. Якщо ви бачите, що SEO-компанія пропонує швидке підвищення рейтингу, швидше за все, вони використовують чорні методи SEO. Це такі як клоакінг, накрутка поведінкових факторів, покупка посилань тощо.

Якщо обрана компанія в бесіді з вами згадує будь-яку з цих тактик, не вступайте в партнерські відносини з ними. Чорне SEO в кінцевому підсумку завдає шкоди вашому рейтингу. Ви ризикуєте потрапити в бан.

Натомість зосередьтеся на компаніях, які використовують білі технології SEO.

Ці методи охоплюють:

  • Створення якісного контенту
  • Використання довгих ключових слів та їх правильна інтеграція
  • Оптимізація часу завантаження вашого сайту
  • Мобільність вашого сайту
  • Оптимізація навігації для зручності перегляду

Ось з такими компаніями вже можна продовжувати діалог.

Добре: прозорі ціни.

Погано: мутні ціни та незрозумілі плани.

Ціноутворення – найбільша проблема в SEO. Багато компаній будуть приховувати свої ціни, щоб залишатися конкурентоспроможними. Вони також використовують це як тактику, щоб налагодити контакти з бізнесом, що призводить до втрати часу, якщо їх ціни виявляються занадто високі.

Краща SEO-компанія запропонує прозорі ціни.

Прозоре ціноутворення означає, що компанія публікує свої ціни в інтернеті, що дозволяє вам побачити, скільки це буде коштувати, і що ви отримаєте за цю ціну. Це допомагає вам відчувати себе більш поінформованим, особливо коли ви знаходитесь в процесі прийняття рішення.

Ваш бізнес також може зіткнутися з деякими SEO-компаніями, які повідомляють ціни, але не діляться подробицями своїх послуг. Ви повинні бути обережні з цими компаніями, тому що в підсумку ви можете платити більше за послуги та функції, які вам не потрібні.

Якщо ви хочете знайти SEO-компанію за найкращою ціною для вашого бізнесу, шукайте ті, які пропонують ціни та заздалегідь обумовлюють деталі. Це дозволить вам порівняти пакети та подивитися, який з них найбільше відповідає вашим потребам.

Добре: індивідуальні плани.

Погано: стандартні плани для всіх.

Ви не повинні переплачувати за послуги або функції, які вам не потрібні. Послуги SEO повинні адаптуватися до ваших конкретних потреб. Малому бізнесу не знадобиться така велика SEO-кампанія, як великому підприємству.

Якщо ви втомилися запитувати: «Чому SEO так дорого?» прийшов час знайти правильну компанію, яка візьметься працювати з вашим бюджетом і дасть цінні результати. Коли ви знайдете агентство, яке вам підійде, ви отримаєте комплексний, індивідуальний план, який принесе результати для вашого бізнесу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu