Кар'єра, Новини, Продуктивність, Студенту

Coursera надала безкоштовний доступ до більш ніж 3 800 курсів

02 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Відсьогодні студенти будь-яких навчальних закладів можуть безкоштовно навчатись на платформі та отримати сертифікат про навчання.

Платформа відкрила доступ до своїх навчальних матеріалів та лекцій, серед яких є понад 3 800 курсів, 150 інтерактивних проєктів із галузевими експертами та 11 програм сертифікації. Про це повідомили у блозі компанії.

Щоби скористатись сервісом, необхідно зареєструватись на самій платформі та вказати електронну пошту навчального закладу.

Безкоштовний запис відрито до 31 липня, а пройти різноманітні курси та лекторії можна безкоштовно до 30 вересня 2020 року з моменту реєстрації.

Також є спеціальні лекції від викладачів зі Стенфорда, Єльського університету та інших найкращих закладів зі всього світу.

На платформі можна знайти безліч різноманітних матеріалів для навчання, починаючи біологією і програмуванням та закінчуючи філософією й історією.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu