Гаджети, Новини, Технології

Плюси та мінуси бездротових зарядних пристроїв

03 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Бездротова зарядка – відносно нова функція для айфонів і популярних моделей Android. Більшість нею не користуються, але вона має деякі плюси. Журналіст Брайан Чен вирішив протестувати пристрій вдома, в офісі та машині й розповів про його переваги та недоліки в колонці для Medium.

Крім того, що смартфони збільшуються в розмірі, вони ще стають скляними. Корпуси більшості нових телефонів повністю зроблені зі скла.

Цей тренд не має ніякого відношення до припущення про те, що це все для того, щоб ви їх частіше розбивали й купували нові. Скло пропускає енергію через телефон, і це дозволяє йому заряджатися без проводів. Технологія ґрунтується на електромагнітній індукції – за допомогою електричного струму створюється магнітне поле і напруга, яка живить пристрій без кабелю.

Багатьом людям сподобалася ідея бездротової зарядки. Згідно з дослідженням SurveyMonkey, це було найочікуванішою функцією в торішніх айфонах. Цього року IHS провела опитування і виявила, що лише 29% користувалися нею.

Можливо, це тому, що бездротова зарядка насправді не зовсім бездротова. Людям зазвичай потрібні аксесуари від компаній на кшталт Samsung, Mophie й Anker, для зарядки. І хоча вам не потрібно вставляти провід в телефон, самі аксесуари потрібно під’єднати до розетки.

Крім того, бездротова зарядка менш продуктивна в плані живлення, ніж дротова, і заряджає вона повільніше.

У чому тоді сенс?

Чарлі Куонг, віцепрезидент з розробки продукту в Mophie, стверджує, що бездротові зарядки в місцях, де люди проводять багато часу – наприклад, спальня, машина, офіс, дозволяють їм використовувати телефони частіше, адже їм не потрібно кожен раз для цього діставати й вставляти знову провід. «Це дуже, дуже зручно», – вважає він.

Якими ж перевагами володіє нова технологія?

В спальні

Є два типи підставок для зарядки: на першу потрібно просто покласти телефон, на другу – поставити.

У спальні мені зручніше було користуватися зарядкою, на яку можна ставити телефон. Так я вимикав будильник, не знімаючи смартфон з тумбочки, дивився час. Вночі поставити телефон на стійку було куди простіше, ніж намагатися потрапити проводом в отвір в темряві. І той факт, що телефон заряджався повільніше, не грав ніякої ролі – я ж спав. Підставка, на якій телефон просто лежав, була даремною. Оскільки мені доводилося знімати телефон кожного разу, коли мені потрібно було щось подивитися.

В офісі

Якщо вам важлива продуктивність і швидкість виконання завдань, бездротова зарядка буде марною і в офісі. Незручна також повільна швидкість зарядки телефону.

Ще один недолік – в офісі можна спокійно писати повідомлення, не дістаючи провід з телефону. У випадку з бездротовою зарядкою – його завжди доводилося знімати.

У портфелі

Mophie також пропонує зарядки, які не потрібно вставляти в розетку і можна використовувати в дорозі.

Іноді це зручно. Це дуже зручно під час вечері в ресторані. Приємно просто покласти пристрій на стіл і заряджати телефон, замість того, щоб шукати провід і розетку.

В дорозі ж мені було не дуже зручно використовувати бездротову зарядку – я не міг тримати телефон в руках і заряджати його одночасно. На щастя, у Mophie є провід і порт для таких випадків.

У вітальні

Ви можете поставити зарядку на стійку для телевізора або стіл для гостей, щоб ті могли заряджати там свої пристрої.

Плюси та мінуси бездротових зарядних пристроїв - tech, news, gadzhety

Та все ж дроти краще. Навряд чи всі ваші друзі – технологічні ентузіасти, швидше за все, їх телефони не зможуть заряджатися без проводів. Простіше залишити кілька кабелів; якщо ви не хочете, щоб всі вони сплутались і зіпсували вигляд кімнати, купіть недорогі магнітні тримачі.

Ще один недолік таких пристроїв у вітальні – ви не можете використовувати телефон, коли просто лежите і відпочиваєте.

В машині

Виробники пропонують для машин спеціальні тримачі, які можуть заряджати ваш телефон.
Це непрактично. У моїй машині це кріплення постійно падало і заряджало телефон куди повільніше, ніж звичайний провід. Тому мені зручніше користуватися простим кабелем.

Куонг сказав, що такий пристрій для машин – розв’язання всіх проблем; воно позбавляє вас від необхідності купувати два різних аксесуари для кріплення і зарядки телефону. Але з огляду на його ціну ($ 70), я б порадив обійтися звичайним проводом.

Крім того, кабель все одно нікуди не подівся.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu