Бізнес, Гроші, Новини

Jooble купила агрегатор вакансій Hotwork. Деталі угоди

06 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Українська продуктова компанія Jooble оголосила про покупку агрегатора вакансій Hotwork, популярного в СНД. 

Hotwork – це українська компанія, яка працює на 4 ринках: Україна, Білорусь і Казахстан.

Jooble купила агрегатор вакансій Hotwork. Деталі угоди - news, groshi, businessJooble купила агрегатор вакансій Hotwork. Деталі угоди - news, groshi, business

Угода

Сума угоди не розголошується. За даними AIN.UA, вона становить близько $30 000.

Такоє AIN повідомляє, що 2017 році прибуток Hotwork становила близько $160. 000, у 2018 році – вже менше $100 000, динаміка негативна. Покупця на бізнес Hotwork шукали більше як рік.

Jooble поглинає тільки бізнес Hotwork, пов’язаний з локальними порталами з працевлаштування: hotwork.com.ua, hotwork.by, hotwork.kz, hotwork.ru. В результаті угоди Jooble отримає у власність перераховані сайти, їх контент і права на інтелектуальну власність.

Подальші плани

Співробітники продовжать роботу в Hotwork – в Jooble вони переходити не будуть. Команда зосередиться на іншому бізнесі, який пов’язаний з SEO-інструментами та не має відношення до пошуку роботи.

Поглинання дозволить Jooble прискорити темпи зростання свого бізнесу в області агрегації вакансій і продажу інтернет-трафіку. Аудиторія здобувачів локальних сайтів Hotwork отримає більший вибір пропозицій по роботі, а роботодавці зможуть збільшити потік відгуків на свої вакансії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu