Інвестиції, Новини, Партнерська новина

Spin ─ платформа для соціально свідомого краудфандингу

24 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Лідер з розробки програмного забезпечення ELEKS та ІТ-компанія Freewill запустили краудфандингову платформу для соціальних ініціатив. Платформа Spin створена для підтримки молодих талантів та екоорганізацій у всьому світі.

Завдяки краудфандингу, який виник у Японії, лише за минулий рік вдалося зібрати понад $17 млрд у Північній Америці. У травні 2020 року японська ІТ-компанія Freewill запустила цифровий проєкт Spin ─ глобальну краудфандингову платформу, яку розробила команда програмістів з ELEKS. Платформа використовує технологію блокчейн, що забезпечує прозорість благодійних пожертв та дозволяє відстежувати транзакції з будь-якої точки світу. Саме завдяки фінансовій прозорості краудфандинг на основі блокчейну останніми роками користується великою популярністю.

Читайте також:
Що таке краудфандинг?

Закликаємо підтримати український проєкт на платформі:

  • проєкт, ціллю якого є допомога дітям з особливими потребами в Україні;

Та інші глобальні проєкти:

  • the One Love Project, який має на меті надавати підтримку країнам у боротьбі з COVID-19;
  • ініціатива збереження слонів, які знаходяться під загрозою зникнення у Таїланді.

Крім цього, Freewill реалізує власне бачення сталого розвитку суспільства шляхом підвищення рівня обізнаності людей, заходів щодо збереження довкілля та підтримки освіти.

У Японії давно розвинена традиція підтримки соціальних інновацій. Творці Spin хочуть створити міжнародну спільноту «соціальних батьків» та менторів ─ благодійників, чиї інвестиції допоможуть розвиватися талановитій молоді та екоорганізаціям по всьому світу. Будь-яка організація чи особа, яка потребує фінансової допомоги, може отримати підтримку через платформу. Наприклад, школа у країні, що розвивається, або організація, яка працює над збереженням коралових рифів океану. Ментори допомагають проєкту шукати фінансування, а благодійники роблять соціальний вклад, маючи змогу отримувати звіти щодо його роботи та спілкуватися з його ініціатором.

Spin ─ платформа для соціально свідомого краудфандингу - partners, news, investytsiyi

Мирослав Басараб, керівник проєкту Spin в ELEKS, зазначив: «Світ розвивається стрімкими темпами, проте не завжди можемо спостерігати позитивні тенденції. Через пандемію COVID-19, масштабну екологічну кризу і природні катастрофи багато людей намагаються знайти відповідь на питання, як зробити світ кращим. Рішення полягає у тому, щоб виявляти нагальні проблеми та давати людям інструменти для миттєвого реагування. Freewil та ELEKS мають на меті допомогти суспільству вирішувати актуальні проблеми у глобальному масштабі завдяки креативному підходу, поєднавши, на перший погляд, несумісне — східний традиціоналізм та принципи підприємництва країн Заходу, благодійність та технології. Spin дасть можливість отримати допомогу тим, хто цього потребує без ризику неналежного використання благодійних пожертв».

Про ELEKS

ELEKS – інженерна інноваційна компанія, яка надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів. Понад 28 років ми працюємо партнером з інноваційних програм у компаніях із Fortune 500, великими підприємствами та технологічними лідерами. Наша команда із 1500+ професіоналів пропонує повний спектр ІТ-послуг. Програмні продукти, які ми створюємо, допомагають провідним світовим брендам трансформувати свій бізнес, збільшувати доходи та економити час на розробку та експлуатаційні витрати.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu