Новини, Технології

MTI hi-tech дистрибуція починає поставки в Україну ігрових модулів пам’яті Patriot

07 Липня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Один з найбільших українських імпортерів техніки та високотехнологічного обладнання MTI hi-tech дистрибуція розширює портфель продукції для геймерів. Компанія оновила контракт із Patriot (США) – виробником модулів пам’яті, флеш-накопичувачів і SSD-дисків, мобільних аксесуарів та ігрової периферії. Зокрема, вендор добре зарекомендував себе на ринку ігрової індустрії завдяки бренду Viper.

До переліку товарів, які потраплять на полиці українських ритейлерів від MTI hi-tech дистрибуції та Patriot – модулі пам’яті: Viper Steel, VIPER 4 BLACKOUT, VIPER RGB; моделі SSD пам’яті: Burst, P210/P300 series і Viper.

«Явними плюсами серії Viper є підвищена робоча частота і потенціал для подальшого “розгону”. А ось, наприклад, SSD-накопичувачі Patriot цінні не лише розміром, але й високими швидкісними параметрами. До того ж, більшість моделей оснащені власним ОЗП, що також збільшує їхню швидкодію. Завдяки цьому вони по праву оцінені прихильниками самостійної збірки ПК».
Сергій Яковлєв, комерційний директор MTI hi-tech дистрибуції

Традиційно компанія MTI буде здійснювати сервісну підтримку пристроїв Patriot.

Про компанію Patriot Memory

Компанія Patriot – провідний американський виробник і постачальник модулів пам’яті високої продуктивності, флеш і SSD-дисків, мобільних аксесуарів і ігрової периферії. Компанія була заснована в 1985 році та з того часу пропонує користувачам високоякісні технологічні продукти за доступними цінами у своєму сегменті ринку. Штаб-квартира розташована в Каліфорнії, США.

Про Viper Gaming

Торгова марка Viper Gaming належить американській компанії PATRIOT Memory, світовому лідеру в області розробки та виробництва оперативної пам’яті, SSD-дисків, USB-накопичувачів, аксесуарів та ігрового обладнання.

MTI hi-tech дистрибуція

Один з найбільших в Україні мультивендорних імпортерів та дистрибуторів в області hi-tech обладнання та інноваційних рішень. Представлений в 120 товарних категоріях високотехнологічного обладнання, споживчої техніки, ПЗ та хмарних сервісів. Веде діяльність із 1991 року. Компанія працює за прямими контрактами з більш ніж 80 світовими виробниками в області високих технологій. Серед них: ASUS, Acer, ARUBA, Schneider Electric, Canon, Dell EMC, DJI, Epson, Gamemax, Gazer, Gigabyte, Goodram, HP, Hewlett Packard Enterprise, Huawei, IBM, Kingstone, Lenovo, Microsoft, MSI, Philips, TP-link, Samsung та інші.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu