Життя, Новини

Heybaby – новий дейтинг-сервіс для батьків і тих, хто хоче ними стати

24 Липня, 2020

Одиноким батькам і тим, хто хоче серйозних стосунків, буває важко знайти собі пару, попри достаток універсальних і нішевих сервісів для знайомств. Тому три тати – Дико Дагліан, Чес Макфілі та Рене Ван де Занде – заснували Heybaby, додаток для людей з дітьми та тих, хто хоче стати батьками.

«Не дивлячись на популярність дейтингових додатків, реальність така, що бажання мати дітей або наявність дітей від попередніх стосунків залишаються небезпечною темою, якої важко торкнутися при першій зустрічі або відразу після знайомства», – каже Макфілі.

У США живуть понад 13 млн одиноких батьків, а половина людей у ​​віці від 20 до 45 років говорять про бажання мати дітей – але навряд чи з цього варто починати чат в Tinder. Heybaby створений, щоб користувачі не боялися відлякати партнера, намагаючись знайти когось зі схожими життєвими планами.

Поки додатком можна скористатися тільки в Сан-Франциско, в якому знаходиться команда розробників Heybaby, але з часом він охопить всю територію США. Поки сервіс доступний тільки для iOS.

Heybaby - новий дейтинг-сервіс для батьків і тих, хто хоче ними стати - news, zhyttya

Коли користувач підписується на Heybaby, він відповідає на питання про свою сім’ю і про те, чого він хоче в майбутньому, наприклад, чи є у нього діти та чи хоче він завести ще. Там також будуть питання про спосіб життя, наприклад, про роботу та уподобання в подорожах, щоб підбір пари відбувався на декількох рівнях.

«Ключові фактори, які визначають, чи є у пари не тільки короткостроковий потяг, але і реальна довгострокова сумісність, – це гроші, діти та релігія, – розповідає Ван де Занде. – Хоча на ринку є і більш вузькоспеціалізовані програми для людей, що шукають серйозних відносин, вони не зачіпають деякі з цих важливих тем».

«Найгірше для того, у кого є діти або хто хоче їх завести, – це вступити в стосунки та виявити, що партнер не розділяє його бачення майбутнього», – додає він.

Дагліан погоджується: «Для нас важливо, щоб Heybaby не просто питав, чи є у вас діти або хочете ви їх завести, але і пов’язував людей, у яких будуть схожі підходи до виховання дітей».

Heybaby - новий дейтинг-сервіс для батьків і тих, хто хоче ними стати - news, zhyttya

Heybaby розроблений, щоб пов’язувати не тільки потенційних партнерів, але і потенційних батьків. «Як би ми не прагнули створити любов між двома людьми, – каже Дагліан, – ми також хочемо створити щасливі та здорові сім’ї на все життя».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu