Бізнес, Маркетинг, Новини, Поради

Як знайти клієнтів, не маючи рекламного бюджету

30 Липня, 2020

Поширення інформації про те, що являє собою ваш бізнес і що він пропонує, – кращий спосіб забезпечити його успіх. І зробити це можна навіть не маючи рекламного бюджету.

Простіше кажучи, маркетингові ідеї малого бізнесу можуть означати кілька різних речей. Наприклад, ви можете використовувати зв’язки з громадськістю і рекламу для продажу акцій. Це означає, що маркетинг – це багаторівневий процес, в якому ви показуєте свій бізнес світу і рекламуєте його зацікавленим клієнтам. Звучить відмінно, правда?

Як знайти клієнтів, не маючи рекламного бюджету - porady, news, online-marketing, businessЯк знайти клієнтів, не маючи рекламного бюджету - porady, news, online-marketing, business

Проте, сьогодні існує велика кількість маркетингових інструментів для малих підприємств з різними цінами та тарифами, і з’ясувати, що конкретно вам підійде, може бути непросто. Наприклад, вартість традиційних методів реклами, таких як розсилання поштою і реклама в Facebook, може здорово спустошити ваші кишені.

Однак не всі маркетингові прийоми прагнуть вас розорити. Якщо у вас невеликий маркетинговий бюджет (або його немає), ознайомтеся з деякими безкоштовними маркетинговими ідеями, які ви можете почати використовувати сьогодні.

1. Публікація розподіленого контенту

Ви, напевно, знаєте про чудеса та ефективності маркетингу в соціальних мережах. Але багато топових сайтів, такі як Twitter і Facebook, вимагають грошей, щоб ви могли хоч трохи пробитися. У багатьох випадках витрати будуть занадто високими, щоб ви могли охопити вашу цільову аудиторію.

Хоча ви як і раніше можете вкладати кошти в публікацію на цих сайтах, ви також повинні враховувати альтернативні мережі розповсюдження контенту, наприклад, свій блог або YouTube. З хорошою стратегією контент-маркетингу, ви можете просувати свій бізнес за відносно низькою ціною.

2. Створіть клієнтську реферальну програму

Хоча про це часто забувають, ефективний спосіб розповісти про ваш малий бізнес – це сарафанне радіо. Є причина, з якої в цьому списку є сарафанне радіо – до 92% клієнтів вірять рекомендаціям друзів або членів сім’ї.

Один з кращих способів стимулювати сарафанне радіо – створити програму по залученню клієнтів. Спробуйте надати своїм існуючим клієнтам щось, що вони дійсно хотіли б – знижку, безкоштовне обслуговування, безкоштовний зразок продукту за залучення нового клієнта в бізнес.

Якщо ваші клієнти розкажуть свій сім’ї та друзям про ваш бізнес, ви знайдете більше клієнтів, ніж вам міг би привести будь-який інший метод маркетингу. Крім того, винагорода за залучення клієнтів може допомогти вам висловити вдячність за ваших клієнтів.

3. Створіть і надішліть опитування задоволеності клієнтів

За допомогою опитування задоволеності клієнтів ви можете дізнатися про свою поточну клієнтську базу, і це хороший спосіб переконатися, що ваші клієнти пам’ятають вас. Ви можете подивитися на опитування, як рум-маркетинг електронною поштою.

Клієнти оцінять, що ви запитали їх думку, і відчуєте себе більш зацікавленими в результатах опитування, яке з часом призведе до більшої лояльності. Ви можете навіть дізнатися щось про те, як ви можете поліпшити свій бізнес у міру просування вперед.

4. Розкажіть історію, використовуючи дані

Це улюблена маркетингова ідея для багатьох власників бізнесу. Витратьте деякий час, щоб підрахувати цифри по вашому бізнесу і подивитися, чи зможете ви знайти будь-які важливі історії в даних.

Наприклад, ви недавно працювали з кимось відомим у вашому регіоні? Виконали 1000-не замовлення?

Що б ви не знайшли, опублікуйте результати онлайн або поставте знак перед вашим магазином. Більшість людей досить добре реагують на цифри, і вони легко сприймаються.

Як знайти клієнтів, не маючи рекламного бюджету - porady, news, online-marketing, business

5. Створіть для користувача інфографіку

Під час обговорення даних варто відзначити, що інфографіка є дуже потужним маркетинговим інструментом. Вона також досить проста і доступна за ціною.

Що ще краще, інфографіка – це візуальний тип маркетингових зусиль. Коли хтось дивиться на них, він зможе швидко зрозуміти, про що йдеться. Є кілька онлайн-інструментів які можна використовувати для їх створення, і вони не потребують будь-яких навичок проєктування для початку роботи.

6. Використовуйте індивідуальний маркетинг

Іноді це називається маркетингом 1: 1, і це стратегія взаємовідносин з клієнтами, яка покликана допомогти персоналізувати взаємодію з вашими клієнтами. Ось деякі приклади використання індивідуального маркетингу:

  • рукописні листівки
  • персоналізовані електронні листи на день народження

Все це вимагає часу; Проте, це безкоштовний спосіб продати свій бізнес. розумний спосіб знайти хорошу CRM, яка допомагає автоматизувати цей процес.

Коли ви персоналізуєте взаємодію зі своїми клієнтами, це допоможе підвищити лояльність і підвищити рентабельність ваших зусиль. Ця тактика безумовно про якість, а не кількість.

7. Проведіть онлайн-конкурс

Призи, які ви пропонуєте, не повинні бути екстравагантними. Просто запропонуйте кілька безкоштовних продуктів або додаткових послуг. Цього часто буває досить, щоб спонукати потенційних клієнтів витратити деякий час на подачу заявки.

Конкурси теж приносять користь. Наприклад, їх можна використовувати для збору інформації про клієнтів, такої як електронні листи, при цьому заохочуючи їх поширювати інформацію про бізнес серед ще більшої кількості потенційних клієнтів.

8. Розвивайте партнерські відносини

Коли справа доходить до маркетингу, розвиток партнерських відносин є обов’язковим. Спробуйте об’єднатися з бізнесом, який доповнює ваш власний. тобто з таким, який не є прямим конкурентом.

Хороший спосіб зробити це – організувати захід або яку-небудь трансляцію онлайн разом. Ви можете розвивати це партнерство на короткий або тривалий період часу. У будь-якому випадку, коли ви вступаєте в партнерські відносини з іншим бізнесом, у вас буде доступ до їх клієнтської бази, і у них буде доступ до вашої, що означає, що це безпрограшний сценарій. І це не буде коштувати вам багато грошей.

9. Подумайте про партизанський маркетинг

Хоча це може здатися трохи лякаючим, все, що вам дійсно потрібно, це трохи винахідливості. З партизанським маркетингом ви використовуєте публічний простір, щоб зробити себе відомим – просто крейда на тротуарі та добре написане повідомлення можуть іноді спрацювати дуже добре .

Графіті та наклейки (якщо у вас є необхідні дозволи) також є відмінним способом привернути увагу потенційних клієнтів. Якщо у вас є трохи креативності, це ефективний і доступний спосіб просування вашого бізнесу.

10. Проведення майстер-класу або заходу

Ви можете запланувати захід або навіть організувати урок, щоб залучити нових клієнтів до вашого бізнесу, одночасно навчаючи їх того, що може запропонувати ваша галузь. Майстер-клас або захід будуть служити своєрідною формою реклами.

Не забудьте роздрукувати листівки та розмістити їх по всьому місту, щоб викликати інтерес. Це відмінний спосіб підвищити цінність вашого бізнесу і зробити це без необхідності платити занадто багато.

Чи готові ви продати свій товар?

Як бачите, існує кілька способів просування вашого бізнесу, навіть якщо у вас немає великого маркетингового бюджету (або взагалі будь-якого маркетингового бюджету).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu