Новини, Стартапи, Технології

П’ять корейських стартапів в області VR/AR

17 Серпня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Технології віртуальної та доповненої реальності (VR/AR) розвиваються з величезною швидкістю: їх затребуваність істотно збільшилася в період самоізоляції. Корейські стартапи регулярно створюють інновації в цій сфері.

1. EVR Studio

Пригодницька VR-гра Project M. від EVR Studio була вперше представлена ​​публіці у 2016 році на Seoul Unreal Summit і нагадує фільм з детально прописаними персонажами. При її створенні використовувалася технологія штучного інтелекту.

EVR Studio випустила ще дві короткі гри, дія яких відбувається у світі Project M: Dream і Daydream, а в червні 2018 Додати в проєкт двох нових героїнь. Технологія віртуальної реальності дозволяє гравцям спілкуватися з друзями, стрибати з парашутом і відпочивати на пляжі. EVR Studio отримала початкове фінансування від Kakao Ventures і Altos Ventures.

2. Gaudio Lab

Цей стартап прагне забезпечити неперевершену якість звуку за допомогою технологій AR/VR. Gaudio Labs розробила кілька програм, які інтегрують інтерактивний звук в 360-градусний контент. Інтерактивна бінауральна технологія об’єднує аудіо та відео відповідно до положення голови. Стартап працює в партнерстві з Tiledmedia і NexStreaming і налаштовує рішення для таких компаній, як Honda і Naver. Команда проєкту отримала кілька патентів на нові технології та розробила алгоритми на основі знань в області акустики, психоакустики та обробки сигналів. Стартап став переможцем конкурсу AMD Studios VR Awards 2017: Інноваційна компанія року у сфері VR.

3. Visual Camp

Стартап розробив алгоритми відстеження погляду в мобільному середовищі, віртуальної та доповненої реальності. Технологія VisualCamp дозволяє вивчати особливості використання смартфонів і VR/AR-дисплеїв, допомагає аналізувати поведінку студентів під час онлайн-занять, стежити за поглядом водія тощо. Технології стартапу, запущеного у 2014 році, спочатку були оптимізовані для мобільних пристроїв: компанії вдалося створити ефективні алгоритми, що збільшують швидкодію і знижують завантаження процесора.

Проєкт уже довів свою технічну конкурентоспроможність і унікальність на тлі конкурентів. У квітні 2020 року VisualCamp запустив сайт SeeSo – мобільний SDK, який дозволяє розробникам спостерігати за поглядом користувачів і оцінювати їх концентрацію. У червні 2020 року компанія запустила SeeSo 2.0 – аналогічний мобільний інструмент. «Перехід безлічі сервісів в онлайн-формат через пандемію збільшив попит на технології відстеження погляду», – розповів Сук Юн-Чан, CEO Visual Camp.

4. Urbanbase

Цей корейський стартап спеціалізується на 3D-платформах для проєктування будівель і дизайну інтер’єрів з використанням технологій VR/AR. Запатентована технологія Urbanbase дозволяє створювати 2D- і 3D-плани приміщень за кілька секунд.

У проєкту є B2C-платформа по створенню обстановки приміщення на основі VR і мобільний додаток, що дозволяє створювати дизайн інтер’єру за допомогою технології AR. Компанія продає деякі інструменти для нерухомості, проєктування будинків, архітектури, роздрібної торгівлі тощо через B2B. Серед більш ніж 40 клієнтів і партнерів Urbanbase є такі великі бренди, як LG, iLoom і Daelim.

5. Amaze

Amaze придумує і виробляє VR-контент для тих, хто хоче використовувати нові технології одними з перших. На платформі проєкту можна не тільки замовити комплексні послуги в області віртуальної реальності з використанням спеціального обладнання і запатентованого програмного забезпечення, але й отримати допомогу фахівців сервісу. Стартап поширює свій контент через Steam, Oculus Rift, Oculus Go, Samsung Gear VR, Windows Mixed Reality (WMR), Viveport і Google Daydream.

Сервіс Amaze був заснований у 2014 році та вже через п’ять місяців зайняв перше місце серед безкоштовних додатків Gear VR Oculus. Нещодавно компанія оголосила про запуск нового напрямку – Amaze Immersive Concerts. Цей сервіс повинен стати сучасною альтернативою живим концертам, забороненим за часів пандемії COVID-19.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu