Бізнес, Люди, Новини, Поради

Як презентувати свій проєкт, щоб вам дали грошей: одна проста формула і три приклади

01 Вересня, 2020

Засновник Artjoker, MyCredit та Oncredit Роман Катеринчик поділився з підприємцями порадами щодо того, як успішно презентувати свій проєкт. Ми в UAspectr ділимося корисними порадами з вами.

Минулої суботи до мене приходили два стартапери. Хлопці давно хотіли зустрітися зі мною, щоб розповісти ідею свого продукту та отримати зворотній зв’язок. Зазвичай я відкритий до таких пропозицій, тому що проґавити наступного Цукерберга не хочеться.

Як презентувати свій проєкт, щоб вам дали грошей: одна проста формула і три приклади - porady, news, people, businessЯк презентувати свій проєкт, щоб вам дали грошей: одна проста формула і три приклади - porady, news, people, business

Зустріч пройшла зім’ято – хлопці не змогли навіть розповісти про себе, не кажучи вже про виразне пояснення суті продукту. Мене це здивувало і навіть засмутило, враховуючи, що це люди, які кілька місяців готувалися до зустрічі, і прийшли продавати себе.

І тут я зрозумів, що це одна важливих проблем в нашій системі освіти. Якщо в західних школах дітей з малих років вчать готувати презентації, продавати себе і свої ідеї, наприклад, «чому нам потрібно завести кота» (як у фільмі у Дудя про Кремнієву долину), то в наших школах вчать «не висовуватися».

Як давно ви презентували свою ідею?

Чи складно вам пояснити співрозмовнику, хто ви та чим займаєтеся?

В результаті вже в дорослому віці ми змушені донавчатися таких базових речей, як самопрезентація. Важливо вміти чітко донести людині, хто ти, чим займаєшся і чим можеш бути корисний їй і зовнішньому світу.

Проста Формула Самопрезентації. Приклади

Ділюся з вами простою формулою з презентації себе і своєї компанії. Вона буде корисна не тільки в продажах, але і для знайомства з новими людьми.

Отже, важливо запам’ятати 7 складових формули, з яких можна побудувати промову, що продає:

  1. Мене звати
  2. Хто я
  3. Що я роблю або компанія
  4. Навіщо це
  5. А також
  6. Навіть якщо
  7. Блок з фактами

Ось як це працює.

Приклад 1

Мене звати Роман Катеринчик. Я IT-підприємець і засновник компанії Artjoker. Ми допомагаємо бізнесам підвищити ефективність за допомогою сучасних технологій, а також привести нових клієнтів і збільшити дохід з онлайн-продажів.

Навіть якщо у вас стартап або вже зрілий бізнес. Ми вже 14 років працюємо c міжнародними компаніями, такими як Microsoft, Pepsi, Wargaming і українськими брендами типу «Шахтар» і MyCredit. За цей час запустили понад 300 проєктів.

Приклад 2

Мене звуть Катя Дев’яткіна. Я творець продукту з управління цілями за допомогою методології OKR (Objectives and Key Results, «цілі та ключові результати») – Ahundred.io. Ми допомагаємо компаніям досягати поставлених бізнес-цілей та інтегрувати команди. Навіть якщо ви хочете відстежувати особисті цілі, а не тільки корпоративні.

Понад 100 компаній використовують наш продукт, до того ж у нас є безкоштовний 30-денний trial період (випробувальний термін), тому можна прямо зараз спробувати та зрозуміти, чи підійде вам система.

Приклад 3

Мене звуть Каньє Уест. Я музикант і майбутній Президент США. Я месія і творю прекрасне, щоб зробити цей світ кращим, а також дати людям сенс життя. Навіть якщо ви не згодні з тим, що я геній, цього все одно не може бути – я геній.

Якщо ви ще сумніваєтеся, мою кандидатуру підтримав Ілон Маск, а в Twitter мене читає 31 млн осіб. Я геній, які факти вам ще потрібні?

Користуйтеся на здоров’я і не перемикайтеся!

Джерело: Блог Романа Катеринчика на MC.today. Опубліковано з дозволу автора.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu