Інвестиції, Новини, Стартапи

Український стартап Esper Bionics, який розробляє роборуку, залучив інвестиції від SMRK

03 Вересня, 2020

Український інженерний стартап Esper Bionics отримав інвестиції від українського венчурного фонду SMRK повідомляють в AIN.UA. Суму отриманих коштів не розкривають. Ми в UAspectr ділимося подробицями з вами.

Що за компанія

Esper Bionics – hardware-стартап, який розробляє IoT-пристрої у сфері протезування. Зараз команда розробляє роборуку з інтуїтивним контролем – Esper Hand.

Як розповіли в Esper Bionics, зараз йде робота над встановленням вдосконаленої версії протеза для бета-тестувань. MVP розробили та встановили у квітні 2020 року.

Куди підуть інвестиції

Як розповіли в компанії, залучені інвестиції компанія направить на доопрацювання ринкового продукту, налаштування потужностей для серійного виробництва і розширення команди. Це перше венчурне фінансування, залучене компанією.

«Найбільший вплив на людство через 15 років будуть мати імпланти-сенсори. Наші можливості, управління цифровим світом, параметри тіла, довголіття і насиченість життя – все значно покращиться. Сфера протезування стане місцем зародження таких технологій. І hardware\software-архітектура яку ми створюємо – це фунтдамент», – прокоментував Дмитро Газда, СЕО Esper Bionics.

Плани компанії

До кінця 2021 роки команда стартапу планує встановити 20 протезів в рамках бета-тесту. Установки плануються і в США – зараз компанія веде переговори з декількома протезними клініками. Також планують шукати партнерів для виходу на західні ринки (США, Канада). Наступні пів року установки будуть проходити в Україні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu