Кар'єра, Новини, Розробникам

11 корисних сайтів для програмістів за версією практикуючого розробника

16 Вересня, 2020

Інформаційні технології – одна з тих сфер, що швидко розвиваються, де тільки на університетських знаннях довго не попрацюєш. Необхідно постійно дізнаватися нову інформацію і прокачувати свої професійні навички, в чому допомагають спеціальні сайти для програмістів. Викладач білоруських IT-курсів “Адукар” Микола Янкойть розповів, які інтернет-ресурси варто взяти на замітку починаючому веброзробнику для вирішення робочих завдань і оперативного виконання проєктів.

css-tricks.com

Сайт css-tricks.com, на якому продвинуті веброзробники діляться історіями про свої успішні проєкти та практики в подробицях, з посиланнями на інші корисні ресурси. Головні теми для обговорення – html і css, але вистачає цікавих матеріалів і з javascript.

11 корисних сайтів для програмістів за версією практикуючого розробника - developers, news, career

Smashingmagazine.com

Багато авторів цього журналу (www.smashingmagazine.com) – кращі у світі знавці верстки та вебдизайну. Тут можна зануритися в деталі, які не розкажуть в статтях для новачків, і при цьому не заплутатися в складній термінології.

freecodecamp.org

Блог-платформа www.freecodecamp.org, значна частина якої присвячена веброзробці. Тут можна вчитися на прикладах, а часом і на чужих помилках, а також читати про грамотне використання нових технологій.

medium.com/topic/javascript

Популярна блог-платформа medium.com/topic/javascript, на якій щотижня з’являється близько десяти матеріалів з веброзробки мовою Javascript. Тут можна знайти достатньо матеріалів для новачків і серйозних статей з практичними прикладами, які здатні здивувати досвідченого розробника.

hackernoon.com/tagged/javascript

Ще один сайт hackernoon.com/tagged/javascript, на якому практики діляться своїм досвідом роботи на Javascript. Набір тем досить широкий, щоб зацікавити будь-якого розробника. Наприклад, «Як вивчити методи масиву Javascript всього за 8 хвилин», «Як додати контактну форму на статистичний сайт», «React Native проти Flutter 2019: докладне порівняння» і багато іншого.

11 корисних сайтів для програмістів за версією практикуючого розробника - developers, news, career

oreilly.com

Видавництво O’Reilly вже багато років випускає кращі книги з веброзробки й не тільки. У сайту видавництва www.oreilly.com є відмінна веброзсилка зі свіжими матеріалами від авторів і набір безкоштовних книг. Для цього необхідно лише зареєструватися.

MOOC-платформи: www.edx.org, www.coursera.org, www.khanacademy.org

На кожній з цих платформ можна відшукати цікаві курси, які дозволять глибше вивчити конкретний напрям розробки або відкрити для себе нове. Coursera та edX часто пропонують заплатити за сертифікат, але слухати лекційну частину курсу, як правило, можна безкоштовно. Khan Academy – повністю безкоштовний ресурс.

Знайдіть хоча б 30 хвилин на щоденне читання цих ресурсів – і будете в курсі подій і новинок веброзробки.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu