Інвестиції, Новини, Стартапи

Atomico: європейські стартапи в 2021 році залучать рекордний $121 млрд інвестицій

08 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

В 2021 році стартапи в Європі отримають рекордний обсяг фінансування в розмірі $121 млрд, що майже втричі більше за показники 2020 року, пише CNBC з посиланням на звіт венчурної компанії Atomico. Це перший випадок, коли європейські стартапи залучили понад $100 млрд. за рік.

«Цей рік став визначальним для європейського технологічного сектора. Я думаю, за цифрами видно, що європейські технології створюють цінність швидше, ніж будь-коли», — цитує CNBC слова голови аналітичного відділу Atomico Тома Вехмайєра.

Загальна вартість європейських технологічних компаній на державному та приватному ринках вперше перевищила позначку $3 трлн цього року, згідно з даними, отриманими від компанії Dealroom. “Нам знадобилися десятиліття, щоб дістатися першого трильйона вартості акцій технологічних компаній з Європи”, – говорить Вехмайєр. Цього рубежу регіон досяг лише за 3 роки.

Зараз у Європі зареєстровано 321 компанія-єдиноріг, 98 з них було запущено цього року. Також, за даними Atomico, є 26 «декакорнів» — компаній, вартість яких становить понад $10 млрд.

Крім цього, 2021 рік став рекордним і за кількістю екзитів – злиття, поглинання та IPO. Одним із ключових факторів зростання європейських стартапів стало збільшення попиту з боку великих міжнародних інвестиційних компаній, таких як Tiger Global, Coatue та SoftBank.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu