Новини, Соціальні медіа, Технології

Facebook об’єднав чати Messenger і Instagram

30 Вересня, 2020

Instagram прибере розділ Direct для відправки особистих повідомлень, йдеться в офіційному блозі Facebook. Замість нього всередині програми запрацює Messenger.

Facebook прийняла рішення використовувати один месенджер для двох своїх соцмереж, щоб користувачам було зручніше спілкуватися.

З блогу Facebook

«Сьогодні люди спілкуються в чатах більше, ніж будь-коли. Понад мільярд людей вже використовують Messenger як те місце, де можна спілкуватися, ділитися враженнями та думками з сім’єю і друзями. Ми об’єднуємо Messenger і Instagram, щоб представити кращі його функції. І щоб у вас був доступ до більш зручного обміну повідомленнями, незалежно від того, яку програма ви використовуєте. При цьому користувачі Instagram можуть самі вирішити, чи потрібно їм оновлювати додаток до версії з Messenger […] Дослідження, яке ми провели, показало, що кожен третій респондент періодично ускладнюється згадати, в якому саме додатку висить потрібний чат. З нашим оновленням буде простіше залишатися на зв’язку, не думаючи про те, яка програму використовувати».

Instagram також отримає десять нових функцій для чатів. Наприклад, селф-стікери, можливість спільного перегляду відео в IGTV, зміна кольору діалогу, зникаючі повідомлення і так далі. Всі діалоги, які були представлені в Direct, залишаться всередині програми в новому Messenger.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu