Кар'єра, Маркетинг, Новини, Поради

5 курсів з маркетингу для професіоналів

19 Жовтня, 2020

Ви досвідчений маркетолог і хочете прокачати свої професійні навички? Пропонуємо вам ознайомитися з 5 курсами підготовки директорів із маркетингу (інтернет-маркетингу) і Senior-фахівців. Ви навчитеся просувати великий бізнес в інтернеті, розвивати продукти, управляти великими командами та багато іншого.

1. Курс підготовки директорів із інтернет-маркетингу від Нетологія

Формат навчання: онлайн (лекції і воркшопи)

Тривалість курсу: 6,5 місяців

Періодичність занять: 3 заняття на тиждень

Для кого і про що? Курс для досвідчених маркетологів. Ви навчитеся керувати командою, розподіляти бюджет проєкту, вибудовувати бренд-платформу, працювати з каналами просування, точками зростання і т.д.

Як проходить? Курс складається з лекцій та домашніх завдань, воркшопів і нетворкінгу. Також вас чекає окремий онлайн-тренажер по аналітиці. Ви можете дивитися лекції онлайн або в записі в особистому кабінеті. Останній місяць навчання ви будете працювати над дипломним проєктом – підготовкою стратегії вашого бізнесу. Дипломний керівник підкаже, як поліпшити стратегію і грамотно її презентувати.

Програма курсу. Всього вас чекає 164 години аудиторної роботи, 70 годин домашніх завдань і 30 годин відеолекцій, вебінарів і тренажера. Програма розбита на 6 модулів – ви дізнаєтеся все про стратегію і цілепокладання, бренд-стратегії, канали просування (Performance-маркетинг), утримання клієнтів і контент-маркетинг, аналітику, фінанси, а також організацію відділу.

Викладачі:

Діана Змієнко – директор із маркетингу;
Наталя Хозіцкая – експерт із побудови кар’єри;
Артем Кашехлебов – брендологи;
Андрій Осокін – директор із маркетингу та інші.

2. Курс підготовки директорів із маркетингу від Skillbox

Формат навчання: онлайн-уроки, відеоуроки, воркшопи, тренінги

Тривалість курсу: 24 місяці

Періодичність занять: в зручному темпі, воркшопи – раз у 2 тижні

Для кого і про що? Курс від Skillbox для досвідчених маркетологів, керівників відділу маркетингу і директорів із маркетингу. Ви отримаєте стратегічні навички, а також зможете розробляти маркетингові стратегії, управляти бюджетом і командою, а також вибудовувати комплексну систему маркетингу.

Як проходить? Ви вивчаєте теорію на лекціях і виконуєте практичні завдання, засновані на реальних кейсах. Після кожного модуля вас чекає тест і захист презентації про виконану роботу. Також студенти регулярно беруть участь в закритих воршкопах (очно в Москві або через Zoom) і кар’єрних консультаціях. На завершення курсу вас чекає опрацювання реального проєкту з подальшим командним захистом перед журі. Після навчання ви зможете отримати допомогу рекрутингового агентства (рекомендації по резюме і портфоліо, підготовка до співбесіди та ін.).

Програма курсу. Курс розбитий на 5 частин – синхронізації розуміння (основи маркетингу, аналіз ринку та ін.), розробки маркетингової стратегії, управління реалізацією стратегії, управління маркетинговим процесом і побудови траєкторії розвитку. Усередині кожної частини вас чекають тематичні модулі (всього 33). В курсі 183 онлайн-уроків.

Викладачі:

Анна Соїна – директор із розвитку;
Ілля Єрмолаєв – СЕО;
Олена Ленса – HR-директор;
Дмитро Мисков – виконавчий креативний директор та інші.

3. Курс підвищення кваліфікації (з Middle до Senior) для інтернет-маркетологів від Skillbox

Формат навчання: онлайн-лекції та практичні відеоуроки

Тривалість курсу: 24 місяці

Періодичність занять: в зручний час

Для кого і про що? Курс з інтернет-маркетингу, в тому числі для керівників відділів інтернет-маркетингу і менеджерів проєктів. Ви дізнаєтеся, як вибудовувати стратегію просування для великого бізнесу, запускати рекламу, розвивати й просувати продукт, працювати з командою, створювати звіти та багато іншого.

Як проходить? Ви вивчаєте матеріали з практичних відеоуроків, виконуєте завдання та отримуєте зворотний зв’язок від наставників. В кінці ви будете працювати над дипломним проєктом. Доступ до курсу у вас залишиться назавжди. Також ви отримаєте 2-місячний курс англійської мови для IT.

Програма курсу. Навчання включає 2 основних курси (інтернет-маркетинг PRO і наскрізна аналітика), 3 спеціалізації на вибір (таргетована і контекстна реклама, SEO) і 2 бонусних курси (веб-аналітика і продуктовий маркетинг). Всього програма складається з 60 тематичних модулів і 250 онлайн-уроків.

Викладачі:

Микола Смирнов – програмний директор;
Антон Жилін – фахівець з контекстної реклами;
Роман Цвєтков – інтернет-маркетолог в В2В та інші.

4. Курс підготовки директорів по маркетингу від GeekBrains

Формат навчання: онлайн-лекції (живі вебінари з викладачем) і лайв-воркшопи, нетворкінг

Тривалість курсу: 7 місяців

Періодичність занять: 2 рази на тиждень

Для кого і про що? Курс для інтернет-маркетологів, керівників інтернет- і оффлайн-маркетингу і власників бізнесу. Ви навчитеся формувати команди та управляти ними, виконувати KPI за рахунок DataDriven стратегії, шукати нові точки зростання, ефективно використовувати канали інтернет-маркетингу і багато іншого.

Як проходить? Вас чекають онлайн-вебінари з викладачами великих компаній (Mail.ru Group, Worki, Сітімобіл, Юла), регулярні нетворкінг-зустрічі і кар’єрні консультації. Всі завдання на курсі можна виконувати на власному проєкті – ви зможете детально опрацювати свій кейс. В кінці курсу вас чекає захист дипломного проєкту за підсумками програми.

Програма курсу. Складається з 5 модулів – розробки стратегії та управління, аналізу ринку та роботи з даними, Acquisition, CRM-маркетингу і Growth-маркетингу.

Викладачі:

Олексій Синиця – керівник відділу інтернет-маркетингу;
Володимир Фролов – керівник відділу інтернет-маркетингу;
Ольга Харибіна – директор з маркетингу;
Ірина Каширіна – директор зі стратегічного маркетингу.

5. Курс підготовки директорів по інтернет-маркетингу від WebPromoExperts

Формат навчання: онлайн-лекції

Тривалість курсу: 8 місяців

Періодичність занять: за розкладом в будні дні у вечірній час, кожен урок триває 2 години

Для кого і про що? Курс для маркетологів, інтернет-маркетологів і директорів із маркетингу з досвідом роботи від 2-3 років. Ви будете працювати із загальною маркетинговою стратегією і вибудовувати інтернет-проєкти, підвищите свої управлінські компетенції, навчитеся делегувати завдання, працювати з показниками ефективності, нарощувати динаміку і багато іншого.

Як проходить? Заняття проходять на інтерактивній платформі в реальному часі. Кожного тижня ви виконуєте завдання, які перевіряє куратор. Під час або після занять ви можете отримати додаткову консультацію за власним проєктом від лектора. На час курсу вам буде надано доступ до сервісів для парсинга та аналітики. В кінці ви захищаєте екзаменаційний проєкт в онлайн-форматі (виступ з презентацією і відповіді на питання) і отримуєте сертифікат, статус якого залежить від ваших успіхів на курсі.

Програма курсу. Курс розбитий на 11 напрямків і включає 43 заняття – від стратегічного менеджменту і позиціювання бренду до комплексного позиціювання в інтернеті та захисту репутації. Якщо вам не підходить готова програма, ви можете замовити індивідуальне навчання.

Викладачі:

Вікторія Абед – Head of Sales;
Наталія Устименко – керівник відділу маркетингу;
Олександр Рись – директор із маркетингу;
Владислав Моргун – SEO-спеціаліст і інші.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu