Кар'єра, Новини, Студенту, Технології

10+ безкоштовних курсів програмування, пройшовши які ви зможете працювати в Apple, Google або Microsoft

11 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

UAspectr підготував список курсів, де можна безкоштовно навчитися програмування. У збірці ви знайдете курси та для тих, хто починає з нуля, і для більш просунутих користувачів.

Udemy

10+ безкоштовних курсів програмування, пройшовши які ви зможете працювати в Apple, Google або Microsoft - tech, studentu, news, career

Udemу – це найбільша платформа з онлайн-курсами на різну тематику. Зазвичай курси передбачають грошовий внесок, проте є багато безкоштовних можливостей.

Якісний курс з Front End розробки на основі фреймворку Angular. 35 годин навчання, 41 стаття, 417 тис. студентів – красномовні показники! Вперед!

Можливість створити власну комп’ютерну гру, користуючись цікавими прикладами та інструментами програмування.

Ти навчишся створювати красиві сайти та ознайомишся з усіма інструментами, необхідними для цього.

Основи програмування на мові JavaScript. Курс підійде для початківців та тих, хто хоче поглибити знання.

Мова викладання: англійська.

Alison

Елісон має понад 1000 безкоштовних курсів, доступних у 9 різних категоріях.
Залежно від навчальної мети, ви можете обирати різні типи.
Типи курсів Alison

 • Сертифікаційні курси (середня тривалість: 2-3 години), які допоможуть зосередити ваше навчання, щоб надати вам конкретні знання у вашій галузі.
 • Дипломні курси (середня тривалість: 8-10 годин), розроблені, щоб дати вам більш глибоке розуміння предметної області, допомагаючи вам освоїти кілька концепцій в рамках теми.
 • Навчальні шляхи (середня тривалість: 18-20 годин) – це комбінація спеціальних курсів, які розробляються експертами, для того, щоб допомогти вам розширити свої навички, розвивати знання або освоїти предмет.

Мова викладання: англійська.

Java від Mate Academy

Курс безкоштовний до працевлаштування. Чотири місяці вас будуть вчити програмування на Java онлайн, потім допоможуть влаштуватися на роботу, а потім візьмуть відсоток з заробітку: 17% протягом 2 років, якщо ви працюєте в Києві, і в протягом 3 років, якщо в регіонах. Є можливість виплатити  4000$ однією сумою.

Команда Mate Academy працевлаштувала вже близько 500 своїх випускників. Вони працюють в Wix, Genesis, SoftServe, GlobalLogic, Epam і Luxoft. Також на сайті пишуть, що їх випускники вже в перший рік отримують в середньому 1000 $.

Курс Java складається з 37 тем, розділених на три модулі: Java Core (основи мови програмування), Java Web (створення веб-додатків) і просунутий рівень зразок роботи з бібліотекою Hibernate і Spring Framework.

Крім того, онлайн-академія пропонує безкоштовне вивчення англійської мови та доступ до інших курсів. Тільки врахуйте: вчитися доведеться багато, фактично кожен будній день з ранку до вечора. Вечірніх курсів і гнучкого графіка в Mate Academy немає.

Мова викладання: російська.

Frontend від Mate Academy

Умови ті ж, що і при навчанні Java: чотири місяці повного занурення у frontend-розробку, гарантоване працевлаштування та виплата 17% заробітку протягом 2 років, якщо ви працюєте в Києві, і в протягом 3 років, якщо в регіонах. Як і в попередньому випадку, є можливість виплатити 4000 $ однією сумою.

Курс складається з 41 теми, розділеної на три модулі. Перший модуль присвячений верстці веб-сайтів, а саме, мов програмування HTML і CSS. Другий модуль – вивчення Javascript, необхідного для створення поведінки веб-сторінок.

Третій модуль – робота з JavaScript-бібліотекою React, за допомогою якої можна створити односторінкові та мобільні додатки, і Redux, яку використовують, щоб керувати станом додатків.

Мова викладання: російська.

Основи програмування від Prometheus

Безкоштовний курс на платформі Prometheus допоможе розібратися з принципом роботи комп’ютерів та програмування. Він підійде для тих, хто хоче вникнути в тему і готовий почати з азів.

Курс складається з 8 відеолекцій і вправ, які потрібно буде виконати самостійно. Під час навчання ви навчитеся працювати з алгоритмами та створювати нескладні комп’ютерні програми за допомогою Python.

Мова викладання: українська.

Free Code Camp

На сайті зібрано понад 5000 статей, відео та інтерактивних уроків. Спочатку ви читаєте або дивитеся теорію, а потім виконуєте практичні завдання. Правильність їх виконання перевіряє система. На Free Code Camp є форум, де можна обговорити проблеми з іншими програмістами та завести корисні знайомства.

На сайті організації зазначено, що з 2014 року понад 40 тисяч їх випускників отримали роботу в великих компаніях, в тому числі в Apple, Google, Amazon, Microsoft.

Теми курсів:

 • Адаптивний веб-дизайн;
 • JavaScript;
 • Бібліотеки Front End;
 • Візуалізація даних;
 • API та мікропослуги;
 • Інформаційна безпека та забезпечення якості.

Мова викладання: англійська.

Codecademy

Навчання в Codecademy проходить у форматі «теорія – практика»: спочатку ви читаєте лекцію, а потім відразу виконуєте завдання.

На курсах ви вивчите такі теми:

 • HTML;
 • CSS;
 • JavaScript;
 • Angular.js;
 • React.js;
 • Python;
 • Ruby.

Все необхідне для вивчення безкоштовно, але тести та додаткові завдання по розробці майданчик надає по підписці, яка коштує 20 $ в місяць.

Мова викладання: англійська.

Learn.javascript

Метою сайту є надання максимально грамотної та, актуальної інформації про javascript і суміжні технології. Присутній підручник, інструментарій та велика кількість статей для загального розвитку. Є доступний для завантаження оффлайн-варіант довідника та кілька досить складних тестів.

Мова: російська.

Code Conquest

Безкоштовний онлайн-путівник допоможе розпочати вивчення з чистого аркуша. Спочатку ви дізнаєтеся, як працює програмування, які мови найпопулярніші, що таке веб-дизайн, веб-розробка та розробка додатків і які навички для цього потрібні.

У Code Conquest зібрані лекції, вичавки з книг, навчальні відеоінструкції та тести для перевірки знань. Але конкретних практичних завдань для виконання на сайті не передбачено.

Мова викладання: англійська.

Основи програмування на Python від Coursera

Курс викладача Вищої школи економіки допоможе освоїти мову програмування Python на базовому рівні. Слухачі дізнаються, як обробляти та зберігати числа, тексти і їх набори, навчаться працювати зі стандартною бібліотекою мови Python і автоматизувати завдання зі збору та обробки даних. До кожного заняття додається повний конспект.

Курс розрахований на 9 тижнів, передбачуване навантаження – 6-12 годин на тиждень. Графік гнучкий, завдання можна виконувати в будь-який зручний час.

Мова викладання: російська.

Dash General Assembly

Інтерактивний онлайн-курс навчить основ веб-розробки на практиці: ви створите проєкти прямо в браузері та навчитеся робити веб-сайти.

Курс складається з трьох частин:

 • HTML5 (розробка веб-сайтів);
 • CSS3 (розробка лендінгів – односторінкових сайтів – з сучасними елементами навігації та чуйним дизайном);
 • JavaScript (створення реактивного інтерфейсу на сайті – додавання анімації, «падіння» елементів і інших ефектів).

Мова викладання: англійська.

Вступ до програмування від EdX

Курс від професорів Гарвардського університету допоможе зрозуміти суть програмування і навчить мислити алгоритмами. Ви дізнаєтеся, що таке абстракція, структури даних, управління ресурсами, розробка програмного забезпечення та веб-розробка.

Також ви познайомитеся з декількома мовами, включаючи C, Python, SQL, JavaScript, CSS і HTML. Курс повністю безкоштовний, але за сертифікат (за бажанням) доведеться заплатити 90 $.

Мова викладання: англійська.

Codewars

Це сайт, на якому можна в ігровій формі відпрацювати свої навички програмування на більш ніж 20 мовах, включаючи Java, Javascript, C#, Ruby, Python, SQL.

На сайті є завдання кожною мовою, після виконання кожної рівень підвищується, як в комп’ютерних іграх. На сайті можна приєднуватися до різних кланів, спілкуватися в чатах і дивитися альтернативні способи вирішення завдань.

Мова викладання: англійська.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu