Бізнес, Кар'єра, Новини, Поради

CEO Google Сундар Пічаї назвав два основні принципи для успішного життя

22 Жовтня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Сундар Пічаї приїхав до США 27 років тому, щоб вступити до Стенфорду. Після випуску він встиг попрацювати в компанії, яка займалася напівпровідниками, і побути консультантом в McKinsey, але швидко зрозумів, що майбутнє за IT. Зараз Пічаї – виконавчий директор Alphabet і Google. Inc.com записав два основні принципи, які допомогли йому знайти справу життя і досягти успіху в кар’єрі. 

Свою історію CEO Google розповів, виступаючи перед випускниками 2020 року на заході «Dear Class of 2020». За словами Сундара Пічаї, в його родині не було телефону, поки йому не виповнилося 10 років. Після того, як він отримав ступінь бакалавра в Індійському технологічному інституті, Пічаї відправився до США, щоб вступити в Стенфорд. Але приїхавши в Америку, він дізнався, що вартість рюкзака в США еквівалентна місячній зарплаті його батька в Індії.

CEO Google Сундар Пічаї назвав два основні принципи для успішного життя - porady, news, career, businessCEO Google Сундар Пічаї назвав два основні принципи для успішного життя - porady, news, career, business

«Світлою плямою для мене в той час були обчислення. Вперше у своєму житті я міг працювати за комп’ютером, коли хотів. І це повністю підірвало мій розум», – сказав він.

Озираючись назад, Пічаї впевнений, що його успіх полягає в «глибокій пристрасті та об’єктивності». Він слідував плану, в якому всього два пункти. Але, за словами CEO Google, дотримуючись цих принципів, можна знайти свій власний шлях до успіху, незалежно від того, хочете ви побудувати кар’єру в компанії або відкрити власний бізнес.

1. Знайдіть свою пристрасть

«Знайдіть час, щоб визначитися і зрозуміти, що вас дійсно хвилює», – рекомендує Пічаї. Цей крок вимагає мужності, адже визначитися з власними пріоритетами набагато складніше, ніж слідувати порадам батьків, досвіду ваших однолітків або суспільним стереотипам.

«Якби я продовжив навчання в Стенфорді, напевно, зараз у мене вже був докторський ступінь. І мої батьки дійсно б пишалися цим. Але тоді я б, напевно, втратив можливість поділитися технологіями з багатьма іншими. І вже точно не стояв би тут як директор Google », – сказав він.

Як підкреслює Пічаї, пристрасть виходить далеко за рамки скороминущого інтересу до певної теми або області. Вона поглинає і дає вам тверде переконання, що ваша робота в цьому напрямку зробить світ кращим, впевнений топ-менеджер.

2. Дотримуйтесь своєї пристрасті, але залишайтеся об’єктивними

Другий крок до побудови успішної кар’єри, за словами Пічаї, – «об’єктивно слідувати своїй пристрасті». Коли він зрозумів, що його пристрасть – технології, він постійно прораховував, куди саме вона може його привести.

Після завершення навчання в Стенфорді Пічаї влаштувався в компанію, яка займається напівпровідниками. Однак пізніше він змінив курс, зрозумівши, що це не та траєкторія, яка приведе його до мети. «Мені потрібен час, щоб зрозуміти, що інтернет буде єдиним способом зробити технології доступними для більшої кількості людей», – каже він.

Пошуки привели його в Google, де він в тому числі займався розвитком браузера Chrome та інших продуктів. «Будьте впевнені, що ви можете зробити світ кращим, навіть якщо поки точно не знаєте, як це зробити. Важливо бути відкритими, але при цьому об’єктивно сприймати реальність. Це допоможе вам знайти те, що ви дійсно любите », – сказав Пічаї випускникам 2020 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu