Бізнес, Кар'єра, Новини, Студенту

Financial Times представило рейтинг бізнес-шкіл

31 Жовтня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Видання Financial Times опублікувало результати щорічного рейтингу кращих MBA-шкіл світу, куди входять 100 переможців. У топ-3 увійшли Kellogg / HKUST Business School, Ceibs і HEC Paris.

У топ-15 бізнес-шкіл майже не залишилося локальних освітніх програм, представлених в одній країні. Єдиним винятком стала IE Business School, розташована в Мадриді.

Financial Times представило рейтинг бізнес-шкіл - studentu, news, career, businessFinancial Times представило рейтинг бізнес-шкіл - studentu, news, career, business

Рейтинг очолили міжнародні програми

Провідні школи, більшість з яких пропонували навчання в Азії, Європі або США, отримали значно вищі бали, ніж середній показник для 100 бізнес-шкіл, які увійшли до рейтингу. Їх оцінювали за такими факторами, як заробітна плата і підвищення заробітної плати через три роки після випуску.

«Аналіз показує зростаюче значення китайських навчальних закладів та інших навчальних закладів з країн, що розвиваються», – зазначає Financial Times.

Financial Times представило рейтинг бізнес-шкіл - studentu, news, career, business

 

У топ-3 увійшли:

  • Рейтинг очолила Kellogg / HKUST Business School, яка реалізується в партнерстві Школи менеджменту Келлогг Північно-Західного університету США і Гонконзького університету науки і технологій. Ця школа минулого року займала друге місце. Середня заробітна плата випусників школи становить $ 528 000 на рік.
  • На другому місці опинилася Ceibs, що піднялася за рік на три позиції. CEIBS або Китайсько-європейська міжнародна школа бізнесу була заснована відповідно до угоди між урядом Китаю і Європейською комісією в Шанхаї в листопаді 1994 року і була першою бізнес-школою в материковому Китаї.
  • HEC Paris, яка торік займала перший рядок рейтингу, опустилася на третє місце у 2020. Програма HEC Executive MBA, завдяки якій HEC Paris тримається в топі рейтингу бізнес-шкіл, є міжнародною і викладається в Парижі (Франція), Пекіні (Китай), Доха (Катар).

Співпраця з Китаєм стає все популярніше

У топ-15 бізнес-шкіл за версією Financial Times потрапила всього локальна програма – це IE Business School, розташована в Мадриді (Іспанія), яка посіла 12 місце. Дохід випускників цієї школи $ 309 000 на рік.

Як зазначив виконавчий директор «Укр Кредит Фінанс» Євген Резуєв, у Китаї найбільші доходи випускників і будь-якій освітній програмі вигідно робити спільні проєкти саме з цією країною.

«Для бізнес-шкіл єдиний шанс опинитися в топі – це робити спільні проекти з Китаєм. Там же найбільші доходи випускників. Перефразовуючи – американські, лондонські, паризькі кампуси – вже не торт. Всі гроші в Китаї », – написав Резуєв.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu