Історії, Новини, Технології

12 дивовижних нездійснених передбачень

04 Листопада, 2020

Невеликий список несправджених прогнозів допоможе вам відчути, наскільки ринок є по своїй суті дивовижною вільною стихією. Намагатися прогнозувати зміни в потребах споживачів і на ринку в цілому – дуже невдячна справа. Подивіться самі, часто такі прогнози висували навіть експерти у своїй галузі та визнані генії! 

1. «Телебачення довго не триватиме. Це багаття з соломи» – Мері Соммервіль, піонер в освітньому радіомовленні, 1948 рік.

2. «Бездротове радіо? У нього немає комерційного майбутнього» – сподвижник Девіда Сарнофф, в 1921 році так відгукнувся на його прохання інвестувати в радіо.

3. «Американцям потрібен телефон, але не нам. У нас повно хлопчиків-посланників »- сер Вільям Прис, головний інженер British Post Office, 1878 рік.

4. «Немає причин, через які люди захочуть мати комп’ютер у себе вдома» – Кен Олсон, президент, директор і засновник Digital Equipment Corp. (DEC), 1977 рік.

5. «Швидкісний поїзд неможливий. Люди б задихнулися »- доктор Діонісіс Лардеро (1793-1859).

6. «Літаки – цікаві іграшки, але вони не мають військової цінності» – Фердинант Фош, майбутній головнокомандувач військами Першої світової війни, 1911 рік.

7. «Кіно – це трохи більше, ніж мода. Це консервоване уявлення. Що глядачі дійсно хочуть бачити, так це акторів з плоті та крові на сцені» – Чарлі Чаплін, 1916 рік.

8. «Кінь є і залишиться завжди, автомобіль – це просто скороминуща мода» – заявив президент Мічиганського ощадного банку, коли радив адвокатові Генрі Форда не вкладати гроші в Ford Motor Co. у1903 році.

9. «Коли Всесвітня виставка в Парижі закриється, електричне світло теж закриється, і ми більше не почуємо про це» – Еразм Вілсон, професор Оксфорда, 1878 рік.

10. «Неможливо змусити літати машину важчу за повітря» – лорд Кельвін, 1895 рік.

11. «Відправити кого-небудь на Місяць – це просто маячня Жюля Верна» – заява американського винахідника Лі Де Фореста в 1926 році.

12. «Правда в тому, що жодна онлайн-база даних не замінить ваш звичайний паперовий щоденник. І ми одного разу будемо купувати книги та газети прямо з Інтернету? Ну так, ну так, звісно!» – написав американський письменник і астроном Кліффорд Столл в статті «Ньюсуїк» під назвою «Інтернет? Ба!» у 1995 році.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu