Гроші, Життя, Новини

4 з 10 людей приховують від близьких свої кредитні карти, борги і заощадження

10 Листопада, 2020

У чотирьох з десяти людей є секрети, пов’язані з грошима, про які вони не говорять близьким. Найбільш поширеними таємницями виявилися кредитні карти (37%), борги (23%) і ощадні рахунки (21%).

В опитуванні Money & Pensions Service Великобританії взяли участь 5,2 тис. осіб. MaPS називається організація, яка розробляє і координує національну стратегію щодо поліпшення фінансових можливостей громадян. Згідно з дослідженням, розмови про особисті фінанси, як і раніше залишаються стигматизовані.

Найпотайнішим поколінням виявилися мілленіали у віці від 25 до 34 років: троє з п’яти замовчують подробиці свого фінансового становища. Майже 40% респондентів не говорять про проблеми часто через почуття незручності або страху, що їх засудять. Люди, які перебувають у відносинах, схильні недооцінювати, скільки грошей партнер приховує від них.

23% опитаних, які перебувають у відносинах, підозрюють, що партнер замовчує про щось, а половина респондентів зізналися, що приховували самі. Один з учасників сказав: «Одного разу я був близький до банкрутства через кредитні картки і борги, які приховував від свого партнера до тих пір, поки про це стало неможливо мовчати. Зрештою я зізнався, і ми розібралися».

Інша історія: «Я не сказала чоловікові, що втратила контроль над заборгованістю по кредитці і що мені доводиться жонглювати картами і мінімальними платежами. У підсумку я зізналася і назвала суму боргу. Він підтримав мене, допоміг скласти план, за яким я виплачую борг вже трохи більше як рік. Ми стали набагато стабільнішими у фінансовому відношенні».

Опитування прилучене до Тижня розмов про гроші в Великобританії, яка покликана допомогти людям, що зазнають фінансових труднощів через пандемію, обговорити це з одним, партнером або експертом.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu