Бізнес, Маркетинг, Новини, Соціальні медіа

Як залучити клієнтів в соціальних мережах: чотири способи поліпшити контент-стратегію

10 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Соціальні мережі – хороший інструмент для контент-маркетингу. За статистикою, 90% користувачів хоча б раз використовували їх як засіб взаємодії з брендом або бізнесом. Якщо контент не приваблює потенційних клієнтів, швидше за все, прийшов час поліпшити стратегію. Є чотири способи, які допоможуть домогтися результату.

1. Приділяти особливу увагу історіям

Це можуть бути не тільки особисті історії. Висловити думку можна і за допомогою розповідей про попередніх клієнтів, підприємців, що надихають, а також просто успішних людей, щоб читачі могли уявити себе на місці головного героя. Історії можна надати в текстовому або відеоформаті.

Як залучити клієнтів в соціальних мережах: чотири способи поліпшити контент-стратегію - social-media, news, online-marketing, businessЯк залучити клієнтів в соціальних мережах: чотири способи поліпшити контент-стратегію - social-media, news, online-marketing, business

Ленні Леонг, засновник компанії Get Customers і творець відеоконтенту з 7,2 млн переглядів, радить захоплювати глядача з самого початку. «Глядач повинен зрозуміти історію з першого речення або з назви, – зазначає Леонг. – Люди повинні знати, чого їм варто очікувати. Так вони залишаться залученими протягом усього оповідання». Також варто відзначити, що відео найкраще підходять для Instagram – в цій соцмережі вони набирають на 49% більше взаємодій, ніж в інших.

2. Влаштовувати опитування

У історіях Instagram є безліч інтерактивних функцій, якими варто скористатися. Зокрема, опитування допомагають отримати зворотний зв’язок і поліпшити спілкування з користувачами. Наприклад, може з’ясуватися, що підписники хочуть зовсім іншого контенту.

Відкритість до всього нового – це ключ до успіху. На додаток до опитувань (де підписники можуть вибрати один з двох варіантів) можна скористатися функцією «Питання і відповіді», щоб люди самі могли запропонувати теми для розмов.

3. Проводити прямі ефіри в Facebook або Instagram

Хоча використання функцій сторіс – відмінний спосіб почерпнути ідеї, багато також залежить від того, чим займаються глядачі в момент перегляду і чи є у них час і енергія для взаємодії.

«Відмінний спосіб активізації контент-стратегії – відповіді на питання в прямому ефірі в Facebook або Instagram. Підписники більш схильні до розмови і бренду, якщо отримують відповіді в режимі реального часу. Крім того, це дозволяє визначити, що викликає у користувачів найбільший інтерес», – стверджує CEO Localiz Сара Лефевр.

Відповіді і теми з прямого ефіру підійдуть для майбутніх публікацій. Корисно буде зберегти відео, зробити замітки, а потім перетворити їх в пости, які точно будуть цікаві людям.

4. Закликати до взаємодії в кожному пості

На жаль, цей момент підприємці часто не беруть до уваги. У кожному пості повинен бути заклик до дії, наприклад «Напишіть в коментарях, якщо вам сподобалася ця рубрика» або «Підписуйтесь, щоб побачити більше подібного контенту». Без призову люди просто не знають, як взаємодіяти з брендом.

Навіть прохання відправити радісний емодзі підвищить залученість аудиторії, а також дозволить виявити найбільш активних користувачів. Постійна взаємодія з потенційними клієнтами – ключ до успішного і ефективного бізнесу.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu