Життя, Лайфхак, Новини, Поради

Сім простих способів стати розумнішими

12 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Успіх в бізнесі багато в чому залежить від уміння правильно оцінювати ситуацію, швидко реагувати на нові обставини і приймати складні рішення. Для цього необхідно постійно розвивати когнітивні здібності. Серійний підприємець Діп Патель розповідає про сім способів, які допоможуть ставати розумнішими щотижня.

Читайте кожен день

Мозок треба постійно тренувати. Чим активніше ми його використовуємо, тим ефективніше він стає. Читання – важливий елемент тренування розуму. За допомогою книг ми вчимося, розширюємо словниковий запас і розвиваємо уяву.

Можна освоїти техніку швидкого читання, щоб читати швидше. Але важливо запам’ятовувати інформацію, а не просто переглядати сторінку за сторінкою.

Аналізуйте

Нова інформація не принесе користі, якщо ми не опрацюємо її. Вчіться концентруватися і аналізувати кожну тему. Так можна вибрати корисні відомості в потоці інформації і навчитися застосовувати нові навички в повсякденному житті.

Крім того, здатність розбиратися в новій темі допомагає швидко адаптуватися до нових обставин. Це корисна навичка в сучасному житті, швидкість якої зростає з кожним днем.

Ставте питання

Цікавість – якість, яке допомагає домогтися успіху. Інновації завжди починаються з питань: як це працює, що можна поліпшити, як я можу розв’язувати проблему.

Однак не варто ставити питання заради питань. Ви повинні отримати нові знання або зрозуміти, як усунути проблему. Правильно формулюйте запитання, домагайтеся відповідей і аналізуйте отриману інформацію. Щоб нічого не упустити, можна вести щоденник питань.

Повторюйте інформацію, яку нещодавно дізналися

Коли ми чуємо цікавий факт, то пам’ятаємо про нього деякий час: хтось пару годин, хтось кілька днів. Однак потім ми отримуємо нову інформацію і забуваємо те, що дізналися раніше. Мозок як ніби стирає один файл, щоб звільнити місце для іншого.

Щоб пам’ятати якомога більше, необхідно розвивати довготривалу пам’ять.

Для цього варто фіксувати основні тези і періодично повертатися до них. Коли ви слухаєте курс або читаєте книгу, випишіть основні ідеї, а потім переглядайте їх кожен день. Це зажадає деяких зусиль, але допоможе краще запам’ятовувати інформацію.

Зробіть свій день.

Один з кращих способів розвитку інтелекту – використання різних областей мозку. Розпорядок дня – це добре, але рутина не зробить вас розумнішими. Урізноманітніть дні: пообідайте в новому кафе або прогуляйтеся замість обіду, виберіть новий маршрут від будинку до роботи, спробуйте нову страву.

Записуйте ідеї

Не забувайте перспективні ідеї: обмірковуйте їх, записуйте, шукайте практичну реалізацію і виконуйте.

Навіть найкращі ідеї не приносять користі, якщо не втілюються в життя.

Можливо, кілька незначних ідей в підсумку призведуть до запуску великого проєкту. Інші можуть не спрацювати – і це нормально. Чим більше ви робите, тим вище шанси на успіх.

Не бійтеся змін

Люди бояться невідомості і часто чинять опір змінам. Найрозумніші люди можуть дотримуватися застарілих або помилкових ідей через страх змінюватися. Але для досягнення мети необхідно ризикувати, робити помилки і вчитися на цьому досвіді.

Будьте відкритими і дозвольте собі змінюватися. Слідкуйте за розвитком науки, вивчайте нові факти і теорії, критично переосмислюючи старі знання. Це допоможе постійно розвиватися і ставати кращою версією себе.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu