Бізнес, Новини, Продуктивність, Технології

5 інструментів для ведення roadmap (дорожньої карти) проєкту

13 Липня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Roadmap (в перекладі з англ. дорожня карта) – стратегічний план проєкту з позначенням основних цілей і завдань, які потрібно реалізувати. Часто для ведення роадмап використовують Excel, тому що … для чого тільки Excel не використовують! А взагалі на ринку є чимало інструментів, які справляються з веденням дорожньої карти краще, ніж таблиця в Excel – і п’ятірку найцікавіших ми зібрали тут.

GanttPRO

Онлайн діаграма Ганта допомагає планувати та контролювати будь-які проєкти, ділити їх на групи завдань і підзадачі, виставляти пріоритети. У програмі ви зможете аналізувати завантаження членів команди, перерозподіляти завдання і підвищувати ефективність роботи.

5 інструментів для ведення roadmap (дорожньої карти) проєкту - tech, produktyvnist, news, business5 інструментів для ведення roadmap (дорожньої карти) проєкту - tech, produktyvnist, news, business

5 інструментів для ведення roadmap (дорожньої карти) проєкту - tech, produktyvnist, news, business

Функція «Критичний шлях» дає відповідь на питання «Які завдання впливають на тривалість проєкту і його своєчасне завершення», що дозволяє не відкладати реалізацію основного функціонала до нових віників.

Вартість: є тариф «Індивідуальний» – $15 за користувача в місяць, тариф «Для команд» – $8,90 за користувача на місяць (для команд 5+ осіб) і тариф «Корпоративний» – за запитом. Безкоштовний пробний період триває 15 днів.

ProductPlan

Програма допомагає візуалізувати хід проєкту і досягнення цілей, створювати окремі версії дорожньої карти для кожної аудиторії, а також презентувати та оновлювати roadmap під час командних зустрічей, не відволікаючись.

5 інструментів для ведення roadmap (дорожньої карти) проєкту - tech, produktyvnist, news, business

ProductPlan інтегрується з Jira Software, Trello, Slack, Azure DevOps, Pivotal Tracker, GitHub і Confluence, що дозволяє не створювати дорожню карту з нуля і перенаправити час на вирішення більш пріоритетних завдань.

Вартість: тариф Business – $39 за користувача в місяць, Enterprise – $69 за користувача в місяць, Enterprise Plus – $99 за користувача в місяць. Тарифи дійсні при оплаті за рік. Пробний період триває 15 днів.

ProdPad

Програма допомагає створити дорожню карту проєкту і вести його, використовуючи Канбан (метод управління розробкою, який реалізує принцип «точно в строк»). Для цього всі завдання можна розподілити «на дошці» у вигляді карток.

5 інструментів для ведення roadmap (дорожньої карти) проєкту - tech, produktyvnist, news, business

ProdPad інтегрується з CRM, серед яких Intercom, Zendesk, Salesforce і Pipedrive, що дозволяє збирати відгуки клієнтів в одному місці, після чого розробляти на їх основі гіпотези для поліпшення продукту.

Вартість: тариф Essential – $99 за користувача в місяць, Advanced – $299 за користувача в місяць, Performance – $999 за користувача в місяць. Тарифи дійсні при оплаті за рік. Пробний період триває 7 днів.

ClickUp

Сервіс допомагає створити дорожню карту проєкту і контролювати рух до мети, використовуючи статуси та чек-листи. Опція Box View дає можливість подивитися, над якими завданнями працює кожен з членів колективу, що вони вже зробили, а що тільки мають зробити.

5 інструментів для ведення roadmap (дорожньої карти) проєкту - tech, produktyvnist, news, business

ClickUp також дозволяє створювати документи та бази знань. Коли до вас приєднається новий член команди, його не доведеться вводити в курс справи на спеціальній зустрічі. Досить буде видати документацію.

Вартість: тариф Free Forever – $0 за користувача в місяць, Unlimited – $5 за користувача в місяць, Business – $9 за користувача в місяць, Enterprise – за запитом. Тарифи дійсні при оплаті за рік. Тестового періоду немає.

Roadmap Planner

Програма допомагає створити дорожню карту і пріоритезувати завдання в зрозумілій багаторівневій архітектурі. Опція Scopes дає можливість згрупувати завдання таким чином, щоб вони вказували на хід проєкту.

5 інструментів для ведення roadmap (дорожньої карти) проєкту - tech, produktyvnist, news, business

Перевага Roadmap Planner – в багатомовності: англійська, німецька, російська, китайська, корейська, французька або японська. Для вас не буде проблемою, якщо хтось із членів команди не говорить англійською.

Вартість: тариф Personal – $5,83 за користувача в місяць, Business – $8,74 за користувача в місяць, Custom – за запитом. Тарифи дійсні при оплаті за рік. Безкоштовний тестовий період триває 14 днів.

Щоб підібрати оптимальний інструмент для ведення дорожньої карти, уважно вивчіть функціональність кожного з них і розрахуйте фінансові витрати. Можливо, вам дуже знадобляться додаткові можливості якогось з інструментів, завдяки чому ви зможете заощадити бюджет або налагодити більш «безшовний» робочий процес.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu