Кар'єра, Новини, Поради

Як рухатися по кар’єрних сходах, якщо ви працюєте віддалено: 7 перевірених порад

12 Листопада, 2020

Багато з нас все життя працювали в офісі – всі правила там інтуїтивно зрозумілі. Бос може бачити, як ви спізнюєтеся або, навпаки, приходите раніше. Він оцінює ваші презентації на зустрічах і може побачити, як ви чудово працюєте в команді. У такій атмосфері досить просто говорити про підвищення. Коли працюєш віддалено, цей процес стає складнішим – наші заслуги і результати вже не так легко можна помітити. Переказуємо матеріал The New York Times про те, як продовжувати рухатися по кар’єрних сходах, навіть працюючи з дому.

Запитайте про фідбек

На віддаленій роботі цілком природно просити у людей фідбек частіше звичайного. Дистанційна робота часто призводить до того, що дії людей в команді несинхронізовані. Тримайте під рукою список завдань і питань, які виникають у вас в процесі виконання завдань. Якщо вам здається, що ви погано розумієте, що від вас вимагається, – запитуйте відразу.

Деякі люди бояться, що будуть занадто набридати своєму менеджеру питаннями – таке дійсно може статися. Однак дуже просто цього уникнути в такий спосіб: заздалегідь домовтесь про те, з якою частотою, як і яким способом вашому керівнику зручніше отримувати питання – в Slack, месенджерах, поштою або телефоном.

Попрацюйте над навичками

На віддаленій роботі багато хто сильно змінили свій режим дня – наприклад, почали витрачати час, який раніше йшов на поїздку до офісу, на зайву годину сну. Звичайно, іноді потрібно повалятися в ліжку і дати собі можливість відпочити. Однак постарайтеся повернутися до колишнього графіка і витрачати час, що звільнився на розвиток навичок.

Запитайте у менеджера, на чому вам варто фокусуватися. Яких умінь вам не вистачає для наступного кроку в кар’єрі? Можливо, у вашій компанії вже є куплені для співробітників курси. Якщо немає, в інтернеті є багато безкоштовних можливостей. Якщо ви не знаєте, чим зайнятися, подумайте, чого найбільше ви боїтеся?

Не можете уявити себе спікером на великій конференції? Пройдіть курс з ораторської майстерності.

Також не соромтеся звертатися до своїх більш досвідчених колег за порадою – ймовірно, вони зможуть порекомендувати вам матеріали для того, щоб ви попрацювали над своїми слабкими і сильними сторонами, або самі поділяться корисними техніками.

Спілкуйтесь з колегами

На віддаленій роботі комунікація стає однією з найважливіших навичок. Деякі люди люблять з самого початку зустрічі переходити до справи, інші – трохи поговорити на абстрактні теми. Постарайтеся спостерігати за тим, який з цих форматів найбільш комфортний для різних людей. Це дозволить вам швидко адаптуватися і знаходити з колегами спільну мову.

Пам’ятайте, що всі зараз проходять через непростий період. Постарайтеся ставитися до колег з більшою емпатією. Розуміння і гнучкість в роботі і спілкуванні зараз як ніколи важливі. На онлайн-зустрічах багато хто з нас неуважні та насилу стежать за ходом розмови. Постарайтеся активно брати участь в обговореннях, щоб не нудьгувати.

Спробуйте щось нове

Візьміться за нестандартні завдання. Ви на практиці зможете отримати нові знання і корисні навички – це може бути менторство або допомога в адаптації нових співробітників. Навіть в рамках роботи у своїй команді постарайтеся знайти те, що у вас добре вийде. Ваші колеги і керівники будуть помічати ініціативу і проактивність.

Оцініть роботу компанії

Подивіться, що потрібно в інших відділах вашої компанії, – які навички потрібні маркетологу, бухгалтеру або HR-менеджеру. Звичайно, для вас важливішими залишаються власні завдання, однак подивитися на загальну картину буває дуже корисно. Ви зможете зрозуміти, який внесок кожен відділ вносить у спільну роботу. Поспілкуйтеся з людьми, з якими раніше не стикалися – запитаєте, з якими проблемами і питаннями до них у разі чого можна звернутися.

Визначте свою мету

Подумайте, чому саме ви хочете підвищення. Що вам цікавіше – розвиватися у своєму відділі або спробувати себе в чомусь трохи іншому? Якщо ви хочете різких змін, пошукайте інформацію про те, які навички вам потрібні на новій позиції.

Що робити, якщо бос вас не підтримує?

Ваша робота треба оцінити – не бійтеся показувати її результати перед усіма своїми колегами. Заздалегідь попросіть деяких з них підтримати вас. Якщо ви брали участь у великому проєкті, не соромтеся про це заявляти. Однак підходьте до всього максимально об’єктивно і без зайвих емоцій – показуйте свою цінність реальними результатами.

Крім цього, не переживайте, якщо зараз у вас зовсім немає мотивації підійматися кар’єрними сходами. Можливо, в цей період вам простіше буде відпочити і виконувати стандартну норму своїх завдань. Оцініть, наскільки вам зараз дійсно потрібно підвищення.

 

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu