Кар'єра, Новини, Поради

Чотири найбільш затребувані навички фрілансерів у 2020 році

05 Листопада, 2020

Пандемія коронавірусу кардинально змінила світовий ринок праці у 2020 році: одні фахівці залишилися без роботи, в інших скоротився дохід. У період невизначеності фріланс може стати новим джерелом заробітку або хорошим підробітком. CEO платформи з пошуку роботи Upwork Хайден Браун розповідає, які навички сьогодні найбільш популярні на глобальному ринку.

Автоматизація email-маркетингу

Автоматизація email-маркетингу стане хорошим варіантом для тих, у кого є досвід у сфері продажів і маркетингу.

Головне завдання фрілансера: розробити план email-маркетингу і реалізувати його з максимальною вигодою для компанії-замовника. Знання таких систем автоматизації, як HubSpot і Marketo, значно підвищить шанси отримати роботу.

Середня ставка для фрілансера в цій сфері становить $50 за годину. Можливо, в перші кілька місяців оплата буде трохи нижче. За цей період можна сформувати портфоліо з перших замовлень, підвищити рейтинг і отримати позитивні відгуки, щоб надалі виконувати регулярні замовлення за вищою ставкою.

Розробка систем електронної комерції

Пандемія коронавірусу стала причиною активного розвитку електронної комерції. Успіх онлайн-магазину залежить не тільки від якості самого продукту. За кадром знаходяться безліч процесів: інтеграція програмного забезпечення, цифровий маркетинг та веб-розробка, від яких залежить загальний прибуток компанії.

Власники бізнесу зазвичай доручають виконання таких завдань фрілансерам, щоб повністю зосередитися на продукті, пропонуючи в середньому $54 за годину.

В ідеалі ця робота підходить тим, у кого є досвід в області інформаційних технологій. Будуть потрібні такі навички, як веб-розробка, інтеграція програмного забезпечення та цифровий маркетинг. Корисні курси можна знайти на онлайн-ресурсах на кшталт Allison або Skillshare.

Створення маркетингової стратегії

Ця робота не передбачає виконання маркетингового плану, а тільки розробку стратегії для нього.

Досвід в області маркетингу буде корисний, проте ця робота відкрита і для тих, хто готовий витратити час на отримання необхідних навичок. Для тих, у кого є досвід у створенні успішних маркетингових кампаній, середня ставка складе близько $60 за годину.

Udemy та edX – одні з кращих онлайн-ресурсів, де можна знайти безліч платних курсів по створенню маркетингових стратегій, які необхідні для успішного початку кар’єри фрілансера в цій області.

Забезпечення мережевої безпеки

Оскільки через пандемію коронавірусу багато співробітників перейшли на віддалену роботу, однією з найбільш популярних навичок на ринку фрілансерів стало забезпечення мережевої безпеки.

Мережева безпека об’єднує всі процеси, спрямовані на захист комп’ютерної мережі від загроз, які можуть вплинути на її цілісність і зручність використання. Фрілансеру досить спеціалізуватися на одному з її компонентів, наприклад мережній архітектурі або кібербезпеці.

Ця робота вимагає широкі технічні знання, тому бажано мати відповідну освіту або досвід в цій сфері. Однак отримати необхідні навички можна на edX або Coursera.

Забезпечення мережевої безпеки – одна з найбільш високооплачуваних навичок для фрілансера у 2020 році. Така робота може приносити в середньому $65 за годину.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu