Гроші, Інвестиції, Новини

8 причин для інвестицій в рідкісні картки покемонів

16 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

У 1996 році вийшла колекційна карткова гра Pokémon Trading Card Game. Учасники гри використовують картки із зображенням покемонів. Завдання гравців – перемогти покемонів суперника.

За неповні 25 років деякі з карток перших видань ігри подорожчали на 10 000%. Британський підприємець Олівер Айзекс розповідає, чому картки покемонів – хороша ідея для вкладень.

Картки покемонів коштують дорожче, ніж ви думаєте

У липні 2020 року одну з рідкісних карток 1998 року продали на аукціоні за $250 тисяч. Це була картка Pikachu Illustrator, яка побила попередній рекорд вартості.

Ціна карток залежить від їх поширеності. Є багато колекційних карт вартістю від $200 тисяч. Наприклад, картка покемона Charizard видання 1999 року стоїть від $150 тисяч до $200 тисяч.

Навіть найпоширеніші картки можуть коштувати тисячі доларів. Charizard Holo з набору 1999 року коштують від $5 тисяч до $10 тисяч, хоча в обігу близько десяти тисяч таких карток.

Рідкісні картки будуть рости в ціні

Картки покемонів – предмети колекціонування. Багато наборів карток вийшли обмеженим тиражем багато років назад. З кожним роком отримати картки двадцятирічної давності все важче, тому їх цінність буде постійно зростати.

Інвестиційна модель при купівлі карток покемонів дуже проста: чим довше ви тримаєте картку, тим більше грошей отримаєте при її продажу.

На картки покемонів завжди є покупці

Торгівля картками покемонів йде по всьому світу – завдяки популярності франшизи Pokémon. Картки продають при особистих зустрічах, під час тематичних конференцій, на аукціонах. Це ліквідний ринок, на якому завжди можна знайти покупця.

Дізнатися ціну конкретної картки нескладно

Не купуйте картки навмання: перевірте їх вартість перед покупкою та інвестуйте усвідомлено. В інтернеті багато сайтів, які допомагають уточнити приблизну ціну кожної коли-небудь надрукованої картки покемонів. Наприклад, на pokemonprice.com можна побачити графіки з цінами покупки і продажу конкретних карток.

Крім того, на сайтах про гру можна знайти характеристики картки: коли вона була випущена, до якого набору належить, скільки копій знаходиться в обігу.

Для інвестицій не потрібні спеціалізовані знання

Торгівля картками покемонів не вимагає серйозних досліджень ринку та вивчення технічного аналізу.

Інвестувати в картки легше, ніж в нерухомість або фондовий ринок.

Вся необхідна інформація знаходиться у вільному доступі в інтернеті. Вам буде потрібно тільки трохи часу, щоб зрозуміти, на що звертати увагу при купівлі карток.

Зростає попит на набори карток

Ви можете торгувати не окремими картками, а наборами – бокс-сетами. Невідкритих наборів все менше, тому їх ціни постійно ростуть. Якщо ви купили рідкісний бокс-сет, то можете навіть не відкривати його, а продати через деякий час з прибутком.

Картки покемонів легко зберігати

Цінні картки покемонів потрібно зберігати належним чином, щоб не пошкодити їх. Однак в цілому зберігання карток вимагає мінімальних зусиль і витрат: можна купити спеціальну теку з окремими кишеньками для кожної картки. Теки коштують недорого і захищають картки від пошкоджень.

Ви не зобов’язані знати франшизу Pokémon

Деякі інвестори вважають картки покемонів несерйозною справою. Інші думають, що для вкладень в картки потрібно знати франшизу Pokémon. Обидва припущення невірні.

Франшиза Pokémon в першу чергу орієнтувалася на підлітків. Але в турнірах по картковій грі беруть участь дорослі люди. А картки стали предметом інтересу серйозних колекціонерів.

Знання франшизи допоможуть розібратися в картках. Але це не обов’язково: всю необхідну інформацію можна і так знайти в інтернеті.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu