Діти, Новини, Партнерська новина, Пресрелізи

«Допомагаймо дітям, які цього потребують»: сервіс Glovo та компанія Mastercard запустили благодійну кампанію збору коштів для СОС Дитячі Містечка Україна

26 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Сервіс кур’єрської доставки Glovo разом із компанією Mastercard розпочали благодійну кампанію, спрямовану на допомогу підопічним Міжнародної благодійної організації СОС Дитячі Містечка Україна. З 23 до 29 листопада, з кожного замовлення Glovo, сплаченого карткою Mastercard®, частина коштів буде перераховуватися до організації СОС Дитячі Містечка Україна. Вартість послуг сервісу Glovo для користувачів залишиться незмінною.

Замовляйте улюблені страви у Glovo та робіть добро не відволікаючись від звичних справ! Розмір зібраної суми буде залежати від кількості замовлень, здійснених у період кампанії. На зібрані кошти СОС Дитячі Містечка Україна забезпечить дітей та батьків з родин у складних життєвих обставинах необхідними речами, продуктами харчування та побутовими товарами щоденного вжитку. Cервіс Glovo здійснюватиме безкоштовну доставку потрібних товарів для підопічних фонду сімей.

«Допомагаймо дітям, які цього потребують»: сервіс Glovo та компанія Mastercard запустили благодійну кампанію збору коштів для СОС Дитячі Містечка Україна - press-release, partners, news, dityБлагодійна організація СОС Дитячі Містечка проводить комплексну діяльність з попередження сирітства в Україні з 2003 року. Організація має численну кількість програм, які спрямовані на допомогу родинам у складних життєвих обставинах, розвиває сімейні форми виховання для дітей, які позбавлені батьківського піклування та різнобічно підтримує молодь з числа сиріт та родин у кризі. Таким чином, мета організації, у першу чергу, допомогти вразливим сім’ям, щоб діти зростали у колі рідних. У протилежному випадку СОС Дитячі Містечка забезпечує повноцінну заміну у сімейних формах виховання, керуючись інтересами дітей, а також готує їх до самостійного життя та підтримує після досягнення повноліття.

Сервіс Glovo та СОС Дитячі Містечка Україна оголосили про старт партнерства у травні 2020 року. Впродовж гострої фази карантину навесні цього року сервіс Glovo покривав витрати замовлення з бабблу «Супермаркети» та забезпечував їх безкоштовну доставку для 37 підопічних фонду сімей. Наступну кампанію з підтримки фонду сервіс проводить у співпраці зі своїм партнером компанією Mastercard.

«Глобальна ідея Glovo на маркетплейс платформі поєднувати кур’єрів, партнерів та користувачів, і розширювати їх можливості у містах, де присутній наш сервіс. Завдяки цьому у нас є унікальна нагода об’єднати учасників платформи і для реалізації значущих проєктів для нашого суспільства. У ході цієї кампанії ми вже заручились підтримкою нашого надійного партнера Mastercard та закликаємо до участі користувачів нашого сервісу. Допомагаючи організації СОС Дитячі Містечка, я чітко бачу як разом ми можемо впливати на майбутнє покоління, забезпечивши їх усім необхідним зараз.» — коментує Дмитро Расновський, генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

«Сьогодні як ніколи важливо бути соціально відповідальними, включитися і підтримувати тих, хто опинився у непростій ситуації. Разом із нашим партнером Glovo ми допомагаємо користувачам сервісу також долучитися до соціальних ініціатив, адже віримо, що це може стати початком безцінних змін на краще для кожної дитини та сім’ї, що потребують підтримки», — коментує Наталя Байдала, директор із маркетингу компанії Mastercard в Україні та Молдові.

«Наша організація працює, щоб кожна дитина в Україні зростала у родині і мала підтримку батьків. Та часто, опинившись у складних життєвих обставинах, батьки самі потребують допомоги, щоб подолати труднощі і бути надалі опорою для своїх дітей. Допомагаючи сімям у кризі, ми забезпечуємо фундамент для сталого розвитку нашого суспільства. Ми вдячні компаніям Glovo та Mastercard за готовність підтримувати дітей і батьків із вразливих родин, та створення можливостей для залучення власних клієнтів до допомоги дітям у скруті.» коментує національний директор СОС Дитячі Містечка Україна Сергій Лукашов.

Допомогти підопічним фонду СОС Дитячі Містечка можна зробивши замовлення у додатках Glovo в App Store чи Google Play.

Про Glovo

Glovo — це сервіс доставки, що дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах вашого міста. Компанія, що походить з Барселони, сьогодні працює у більше 650 містах у 22 країнах світу на трьох континентах — Європі, Центральній та Південній Америці, Африці на південь від Сахари.

Щомісяця у всьому світі доставкою Glovo користуються понад 2,5 млн користувачів, замовлення доставляють більше 50 000 кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 50 000. Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та вже представлений у 28 містах — Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Івано-Франківську, Чернівцях, Сумах, Вишневому, Борисполі, Броварах, Кривому Розі, Тернополі, Рівному, Кропивницькому, Бучі, Ірпені, Вишгороді, Луцьку, Хмельницькому. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: https://glovoapp.com/ru/map

Про Mastercard (NYSE: MA), www.mastercard.com

Mastercard – глобальна технологічна компанія в галузі платежів. Наша місія – розвиток інклюзивної цифрової економіки, яка приносить користь усім та всюди, за допомогою безпечних, простих, зручних та доступних транзакцій. Завдяки партнерствам та використанню захищених даних і мереж, наші продукти та рішення допомагають споживачам, фінансовим установам, урядам та бізнесу реалізовувати їхній найбільший потенціал. Нашу культуру та все, що ми робимо всередині та поза межами компанії, визначає добропорядність, або DQ (decency quotient). Будучи присутніми у більш ніж 210 країнах та територіях, ми будуємо стійкий світ, який відкриває безцінні можливості для всіх.

Про МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна

СОС Дитячі Містечка Україна – благодійна недержавна організація, що розпочала діяльність у 2003 році та реалізує програми допомоги дітям-сиротам та родинам у кризі в Київській та Луганській областях. Організація працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки.

СОС Дитячі Містечка Україна є членом міжнародної федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf), що працює в 136 країнах та територіях світу з 1949 року. Організація працює відповідно до конвенції ООН про права дитини та поширює її принципи. За 17 років роботи в Україні завдяки роботі фонду понад 80 тис. дітей та дорослих отримали допомогу, понад 250 дітей отримали нові родини, понад 5 тис. дітей залишилися у рідних сім’ях та отримують належне батьківське піклування.

За матеріалами пресрелізу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu