Бізнес, Маркетинг, Новини, Поради

Як підвищити органічний трафік мобільного додатка

27 Листопада, 2020

Щоб додаток приносив дохід для бізнесу, потрібна висока залученість користувачів і багато завантажень. Досягти цього допоможе підвищення органічного трафіку. Розберемося, що це таке, і розглянемо п’ять порад щодо його оптимізації.

Органічний трафік – це кількість переходів зі звичайних результатів пошуку, а не платних рекламних оголошень. Коли користувач набирає запит, на сторінці видачі показуються 10 різних варіантів: як оплачених, так і безкоштовних.

Як підвищити органічний трафік мобільного додатка - porady, news, online-marketing, businessЯк підвищити органічний трафік мобільного додатка - porady, news, online-marketing, business

Аналогічним чином працює і магазин додатків. Щоб підвищити видимість продукту в пошуку використовується такий метод, як ASO (App Store optimization – метод просування додатку в App Store і Google Play). Ось кілька стратегій, яких потрібно дотримуватися.

Створіть привабливу іконку і регулярно її оновлюйте

Іконка повинна привертати увагу і спонукати користувача натиснути на завантаження. При розробці програми потрібно враховувати, що вона демонструє продукт або послугу. Відповідно іконка повинна показувати вашу головну концепцію.

Проаналізуйте ключові слова

З’ясуйте, які ключові слова ваша цільова аудиторія найчастіше використовує для пошуку. Включіть їх у назву і метаопис програми. Оптимізуйте сторінку, щоб вона показувалась в топі результатів магазину. Використання ключових слів і аналіз конкуренції допоможуть залучити відповідну аудиторію.

Додайте скріншоти та відео

Зробіть скріншоти структури і функцій програми, щоб продемонструвати її можливості. Додайте відеоінструкцію щодо її використання. Такий підхід підвищить залученість, допоможе завоювати довіру і виділить ваш продукт серед інших.

Придумайте назву та опис

Використовуйте ключові слова в назві та описі програми. Назва повинна бути унікальною, короткою та легко запам’ятовуватися. Також враховуйте обмеження за кількістю символів в магазині додатків – їх повинно бути не більше 225. Опис повинен бути простим і зрозумілим. Розкажіть про функції та особливості роботи програми і вкажіть важливу інформацію.

Слідкуйте за рейтингом і відгуками

Перш ніж завантажувати додаток, користувачі, як правило, перевіряють його рейтинг і відгуки. Відстежуйте їх коментарі та намагайтеся виправляти всі зазначені помилки. Добрі відгуки і високий рейтинг піднімуть додаток в пошуку магазину, а значить і дохід вашого бізнесу теж збільшиться. При цьому не рекомендується купувати фейкові огляди та рейтинги – це може привести до блокування облікового запису. Краще попросіть аудиторію по-справжньому оцінити додаток.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu