Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Samsung і Bayer інвестували в європейський медтех-стартап Ada Health

28 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Німецька компанія в області цифрової медицини Ada Health, яка використовує штучний інтелект для онлайн-діагностики, залучила $90 млн від інвестиційного підрозділу південнокорейської компанії Samsung і німецького фармацевтичного гіганта Bayer. Оцінка Ada Health не розкривається.

Загальний обсяг інвестицій медтех-стартапу Ada Health становить близько $150 млн. Bayer очолила раунд через інвестиційний підрозділ Leaps by Bayer, в той час як Samsung інвестувала через американський венчурний фонд Samsung Catalyst Fund. Колишній директор зі стратегії та президент Samsung Electronics Янг Сон увійшов до ради директорів Ada Health.

Додаток Ada Health був завантажений понад 11 млн разів, повідомили в компанії. Користувач описує свої симптоми, а потім чат-бот на базі ІІ задає серію питань, щоб визначити проблему. Після цього додаток представляє можливі причини стану людини і пропонує кроки для вирішення проблеми.

Через Ada Health користувач може записатися на прийом до лікаря, який працює в лікарні-партнері сервісу. Він може поділитися з фахівцем попередньою оцінкою свого здоров’я, складеною Ada Health. Компанія підписала контракти з кількома клініками, медичними страховиками та медико-біологічними компаніями.

Нові інвестиції підуть на розширення зони присутності в США (там у Ada Health 2 млн користувачів). У Великобританії, Німеччини, Бразилії та Індії у сервіса близько 4 млн користувачів – по мільйону в кожній. Крім даних про симптоми, що надаються користувачами, в додаток додадуть лабораторні дані, генетичні тести і дані з носимих пристроїв.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu