Інвестиції, Новини, Стартапи

Британський Koto – Фінтех-стартап засновників monobank – підняв раунд в 1,4 млн євро

04 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Фінтех-стартап Koto, який запустили в Лондоні співзасновники monobank, привернув раунд на 1,4 млн євро. Про це повідомляє видання EU-Startups. Факт угоди і суму також підтвердив співзасновник проєкту Михайло Рогальський.

«Це – інвестиції ангельських інвесторів, яких нам допомогли залучити AVentures і Євген Сисоєв. Гроші підуть на дистрибуцію, посилення локальної команди, залучення перших клієнтів», – розповів Рогальський.

У відповідь на питання про те, наскільки складно було залучати інвестиції на британському ринку, співзасновник проєкту відповів, що це було непросто, особливо в локдаун. «Більшості фондів на ранній стадії досить дзвінка по Zoom, але, звичайно, особисті зустрічі проходили ефективніше», – зауважив він.

Що таке Koto

Koto – це банківський додаток команди ексуправлінців «ПриватБанку» Олега Горохівського та Михайла Рогальського. У березні цього року його запустили в бета-тесті. Додаток націлений на так званий near prime-ринок, тобто, на клієнтів, які з якоїсь причини не можуть отримати кредит в класичному банку.

На відміну від українського продукту – monobank, який надає повноцінні банківські послуги, Koto – це банківський додаток, який сфокусований на кредитуванні. Це пов’язано з тим, що в Британії у компанії – небанківська ліцензія.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu