Бізнес, Кар'єра, Новини

IT-компанія Jooble назавжди переходить на віддалену роботу: навіщо вони це зробили

04 Грудня, 2020

Офіс, який побудували за 1 млн євро перетворять в коворкінг для співробітників, про це повідомили в компанії. Видання MC.today розповідає подробиці, а ми ділимося з вами.

Що трапилося

Українська компанія Jooble відправляє всіх своїх співробітників на віддалену роботу вже з 1 січня. 70% співробітників з початку березня залишилися працювати вдома, і вже зараз вони неохоче повертаються в офіс.

IT-компанія Jooble назавжди переходить на віддалену роботу: навіщо вони це зробили - news, career, businessIT-компанія Jooble назавжди переходить на віддалену роботу: навіщо вони це зробили - news, career, business

«Не всі готові ходити в офіс, хтось боїться захворіти, хтось вирішив, що немає сенсу витрачати час на поїздку в офіс, оскільки вдома він працює так само ефективно, як і в офісі, а заощаджений час можна витратити на сім’ю, здоров’я, хобі », – каже СЕО Jooble Роман Прокоф’єв.

Офіс на 2,8 тис. кв. м, на який компанія витратила 1 млн євро, перетворять в коворкінг для співробітників, які все ж захочуть іноді працювати поза домом.

IT-компанія Jooble назавжди переходить на віддалену роботу: навіщо вони це зробили - news, career, business

Також в компанії заявили, що перехід на віддалений режим дасть можливість компанії наймати співробітників з інших міст і навіть інших країн.

«Компанія відкриває себе для найталановитіших людей незалежно від того, де вони живуть – в Києві, Берліні або навіть на Балі. Тим більше що вже зараз з України наші хлопці працюють на 25 мовах».

Що таке Jooble

Jooble – сайт для пошуку роботи в Україні і світі. Він входить в топ-3 найпопулярніших ресурсів з працевлаштування. Сьогодні за допомогою Jooble люди знаходять роботу в 71 країні світу.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu