Бізнес, Новини, Стартапи, Технології

Revolut запустив інтернет-еквайринг

07 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Фінтех-стартап Revolut оголосив про запуск власного рішення для еквайрингу. Нові інструменти для бізнесу дозволять компаніям встановлювати ПО для розрахунків або створювати власні функції для приймання платежів за картками через інтернет. Розробляючи нові функції для бізнесу, Revolut посилює конкуренцію з платіжними гігантами Stripe і Adyen, пише TechCrunch.

Revolut вже кілька років дозволяє компаніям створювати бізнес-акаунти. З їх допомогою клієнти компанії можуть відправляти і отримувати міжнародні платежі, а також обмінювати кошти в декількох валютах. Також у них є можливість замовити дебетові карти, щоб витрачати гроші безпосередньо зі свого рахунку Revolut.

Revolut запустив інтернет-еквайринг - tech, startups, news, businessRevolut запустив інтернет-еквайринг - tech, startups, news, business

Завдяки новому рішенню бізнес-клієнти Revolut зможуть приймати платежі за картками від своїх клієнтів. Revolut підтримує 14 валют і здійснює платежі на рахунок клієнта Revolut Business на наступний день, уточнює видання.

Після того, як компанія створила обліковий запис, Revolut пропонує плагіни для WooCommerce, Prestashop і Magento. Також можна використовувати Merchant API, щоб додати віджет оформлення замовлення на сайт компанії.

За словами Revolut, компанії або, наприклад, фрілансери також можуть ділитися посиланнями зі своїми клієнтами через платформу для отримання платежів.

Як зазначає TechCrunch, головна перевага рішення – його інтеграція з Revolut Business. Компанія може бачити платежі та банківські операції в одному місці, не потрібно перемикатися між членством і банківським рахунком, щоб звірити дані транзакції. Це може бути корисно для підприємств B2B сегмента, які не обробляють тонни транзакцій і не хочуть створювати окреме платіжне рішення.

«Платежі лежать в основі будь-якого бізнесу, тому ми розробили рішення, яке відповідає не тільки вимогам їх бізнес-рахунків, а й їх вимогам до приймання платежів. Компанії по всій Європі знають, що тепер, щоб досягти успіху, важливо мати можливість вести бізнес в інтернеті», – наводить слова Миколи Сторонського, генерального директора і засновника Revolut, CNBC.

Зараз нова функція доступна тільки в Європі – для бізнес-клієнтів Revolut в Великобританії, Австрії, Бельгії, Данії, Франції, Німеччини, Ірландії, Італії, Нідерландах, Польщі, Португалії, Іспанії та Швеції. Інша частина Європейської економічної зони скоро повинна отримати доступ до цієї функції, зазначає видання.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu