Життя, Новини

The Economist назвав найдорожчі міста світу

19 Листопада, 2020

Дослідницька компанія Economist Intelligence Unit з’ясувала, які міста стали найдорожчими через пандемію. Аналітики вивчили динаміку цін на споживчі товари в 133 містах з початку 2020 року. Перше місце розділили Цюрих, Париж і Гонконг. 

В першу десятку Всесвітнього дослідження вартості життя потрапили Цюрих, Париж, Гонконг, Сінгапур, Осака, Тель-Авів, Нью-Йорк, Женева, Лос-Анджелес і Копенгаген. Найдешевшими виявилися Алмати, Каракас (столиця Венесуели), Лусака (столиця Замбії), Ташкент і Дамаск. Аналітики порівняли ціни майже на 140 товарів і послуг в 133 містах по всьому світу.

Перехід на віддалену роботу стоїть за багатьма змінами в структурі витрат, пише The Economist. Через те, що все більше людей працюють з дому, ціни на ноутбуки і комп’ютери виросли – в середньому на 18,7% з 2019 року. Через закриття магазинів продажі одягу і взуття різко впали, що призвело до зниження цін на ці товари.

Значно збільшився попит на алкоголь, через що ціни на нього зросли. Тютюнова продукція також стала більш популярною. Панічні закупівлі макаронів і туалетного паперу на початку 2020 року призвели до їх дефіциту і подальшого зростання цін. Коронавірус викликав затримки у виробництві побутової електроніки після закриття великого виробничого центру в Ухані, Китай.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu