Життя, Книги, Новини, Поради

7 книг для саморозвитку від Тані Пилипчук із «Пошуршимо?»

08 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Таня Пилипчук, засновниця платформи саморозвитку «Пошуршимо?» сформувала топовий топ — книги, які відіграли важливу роль у її житті та вплинули на те, ким вона зараз є. Інформацію про це опублікувало видання happy monday, а ми ділимося з вами найцікавішим.

«Людина в пошуках справжнього сенсу»

— Віктор Франкл

Якщо ви в пошуку свого покликання або збилися зі шляху. 

Маленька книжечка, яка надихає задуматися над своєю життєвою метою та мисленням. Автор-психолог написав її після перебування у концентраційному таборі,  тому книга може видатися дуже похмурою. Але не читайте її поверхово! Особисто я у цій книзі знайшла відповідь на запитання, що взагалі важливо в житті і що дійсно має значення конкретно для мене.

«ДНК особистості»

— Девід Брукс

Рекомендую, якщо у вас період активного внутрішнього росту і ви шукаєте історії успіху видатних особистостей. 

Тут 7 історій історичних постатей різних періодів з описом їхнього шляху формування себе, побудови свого внутрішнього стрижня й життя загалом. Ця книга не всім подобається, але для мене вона стала поштовхом копати глибше в поняття успіху, розуміння себе та стратегічного бачення свого життя.

«Коротко і по суті»

— Грег Маккеон

Якщо ви розпорошені, у вас багато ідей та думок, але дуже мало дій. 

Оооо, ця книга стала основою мого планування та подальшої продуктивності. Вона чітко показала, що встигнути все неможливо, тому потрібно обирати, вчитися казати «ні» і фокусуватися. Автор дуже чітко описав фокус на важливому як філософію гармонійного і продуктивного життя. І мені таке життя дуже імпонує.

«Зберігайте спокій»

— Раян Голідей, Стівен Генсільман

Це одна сторінка тексту на день, що за рік змінить ваше життя. 

Мені відразу сподобалася ідея книги — на кожен день року виділена 1 сторінка і 1 тема. Але я не очікувала, що це буде так глибоко. Книга стала моїм невіддільним ранковим ритуалом та чудовим базисом для ранкових сторінок. Тут зібрані думки філософів та письменників про життя, любов, людину, спокій, рух і все на світі. Думки, які надихають дивитися далі й бачити ширше.

«Налаштуйся на зміни»

— Керол Двек

Якщо ви на роздоріжжі у професійному розвитку та кар’єрі або сумніваєтесь у собі. 

Це найбільш недооцінена книга на українському ринку, тоді як на Амазоні вона має один із найвищих рейтингів. Її ідея у тому, що в будь-якому віці ви можете опанувати будь-яку професію, а ваші обмеження — це лише питання мислення. Мене дуже надихає не зупинятися цитата з цієї книги: «Те, що здатна засвоїти хоча б одна людина у світі, до снаги й майже всім іншим, якщо забезпечити їм належні умови навчання».

«Не примушуй себе. Альтернатива силі волі»

— Бенджамін Гарді

Якщо сила волі — це не про вас.

Цю книгу часто протиставляють книзі «Сила волі. Шлях до влади над собою», адже вона показує альтернативні шляху розвитку і самореалізації, які не базуються суто на  дисципліні й силі волі. Тут багато про оточення, мислення, переконання та поступовий розвиток.

«12 важелів успіху»

— Стівен. Р. Кові

Коли цінності мають значення як у бізнесі, так і в житті

«Справжня велич — внутрішня, її іноді важко помітити зовні, це основа людської особистості». Це цитата з книги, яку сформував син Стівена Кові із неопублікованих робіт свого батька. І для мене вона перевершила найвідомішу книгу Стівена Кові, яку намагалися дочитати, думаю, всі — «7 звичок надзвичайно ефективних людей». Тут ви знайдете дуже багато про успіх як ознаку зрілої особистості, цінності та життя, яке не залежить від соціальних статусів, а лише від результатів праці.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu