Бізнес, Маркетинг, Новини

87 млн передплатників, запуск реклами і конкуренція Netflix: результати Disney в цифрах

17 Грудня, 2020

Disney покладає великі надії на свій стрімінговий сервіс, який вже залучив 86,8 млн передплатників. Успішний запуск і стрімке зростання перевершили найсміливіші очікування компанії. Дізнаємося, що в планах у Disney і як стратегія корпорації змінює розважальну індустрію.

Результати Disney + перевершили очікування

Всього через рік після запуску Disney + набрав 86,8 млн передплатників з усього світу за даними на 2 грудня 2020 року. Спочатку очікувалося, що сервіс зможе досягти позначки в 90 млн користувачів тільки протягом трьох років.

87 млн передплатників, запуск реклами і конкуренція Netflix: результати Disney в цифрах - news, online-marketing, business87 млн передплатників, запуск реклами і конкуренція Netflix: результати Disney в цифрах - news, online-marketing, business

Успішний запуск надихнув керівництво Disney. Виконавчий директор Боб Чапек заявив, що «єдиний у своєму роді сервіс» перевершив «найсміливіші очікування» компанії.

Розвиток стрімінгової індустрії призвів до того, що лідер ринку Netflix отримав всього 2,2 млн нових передплатників за третій квартал – найменший приріст з 2016 року. Загальна кількість користувачів сервісу склала 195 млн. Уповільнення зростання відбулося відразу після самого великого стрибка в історії платформи: 15,77 млн ​​передплатників в першій кварталі 2020 року і 10,09 – в другому.

На хвилі успіху підписка дорожчає

Впевнений в стабільності свого успіху, Disney підвищує ціни. Очікується, що у 2021 році вартість передплати для користувачів з Європи складе €8,99 на місяць в порівнянні з поточними €6,99.

Швидше за все, підвищення торкнеться й інших територій. Однак для поточних користувачів ціна підписки залишиться колишньою протягом наступних шести місяців.

Запуск нового міжнародного сервісу стрімінгу

Disney не планує зупинятися на досягнутому: 23 лютого компанія запускає розважальний сервіс Star в декількох європейських країнах, Канаді та Новій Зеландії.

Star стане шостим основним брендом компанії поряд з Star Wars, Marvel, National Geographic, Disney Animation і Pixar. На порталі буде представлений контент, що виходить за рамки основних франшиз, наприклад серіали від телеканалу FX і кіностудії 20th Century Studios.

Перенесення прем’єр в онлайн

Згідно з прогнозами Disney, до 2024 року кількість передплатників його стрімінгового сервісу досягне від 230 до 260 млн.

Оскільки сфера кінотеатрів все ще перебуває в занепаді, компанія перенесла деякі прем’єри на Disney +, продаючи новинки за окрему вартість. Такий підхід приніс $16,9 млрд доходу за 2020 рік у порівнянні з $11,1 млрд в період до пандемії. Випуск таких фільмів, як «Пітер Пен і Венді», а також «Піноккіо» з Томом Хенксом, також планується провести онлайн.

Disney – не єдина компанія, яка відмовилася від кінотеатрів. Warner Bros також вирішила запускати всі прем’єри у 2021 році на своєму стрімінговому сервісі HBO Max поряд з показами в кінотеатрах.

Збільшення доходу від реклами

Крім залучення нових передплатників, Disney також розширює свої рекламні доходи. Контент компанії доступний на таких сервісах, як Hulu і ESPN +, де можна дивитися потокове відео з рекламними вставками.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu