Новини, Поради, Стартапи, Технології

Де можна просувати свій особистий проєкт?

23 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Щоб представити свій проєкт світу, можна опублікувати його на спеціалізованій платформі, такій як ProductHunt, Indiehackers, Reddit і т.д. Це простий спосіб швидко отримати перегляди, зворотний зв’язок і зворотні посилання. Ось кілька відмінних місць, де можна представити свій продукт.

IndieHackers

IndieHackers – місце, де засновники компаній і творці проєктів можуть ділитися своїми історіями. Ці історії та приклади заходять почитати інші підприємці.

ProductHunt

Сьогодні, коли людина хоче показати свій стартап широкої аудиторії, першим приходить в голову ProductHunt. Це система голосування, яка дозволяє вашому продукту підійматися в списку нових продуктів. Перевага ProductHunt в тому, що якщо якась річ стає «вірусною», піднятися в списку вона може дуже швидко. Це відмінна платформа для просування технологічних сервісів, ігор, книг та й практично чого завгодно.

HackerNews

Якщо ваш проєкт пов’язаний з технологіями і / або ви хочете отримати зворотний зв’язок, опублікуйте своє дітище на HackerNews. Не забудьте написати, що хотіли б отримати фідбек. Також не зашкодить придумати привабливу назву. Hacker News – прекрасна платформа, якщо ваш стартап націлений на аудиторію, з в’язану з технологіями.

MakerMove

MakerMove – платформа для засновників стартапів і творців власних продуктів, яка допомагає знаходити корисні ресурси та інструменти. Списки ресурсів можна знайти і в інших місцях, але MakerMove збирає їх в одному місці і надає приємний інтерфейс для легкого пошуку. Також тут є список директорій, в яких ви можете опублікувати власний стартап або проєкт.

Startupbase.io

StartupBase – спільнота, де творці продуктів можуть розповідати про свої продукти та  ідеї. Тут можна знайти приголомшливі нові стартапи і стати одним з перших користувачів.

BetaList

BetaList – місце, де ви можете відкрити для себе стартапи майбутнього і отримати до них ранній доступ. Якщо ви не проти розповісти в подробицях про свій стартап або продукт, варто зареєструватися на BetaList.

Inspire

Досліджуйте, діліться і надихайтеся прекрасними лендінгами для мобільних додатків. Використовуйте цікаві ідеї для поліпшення власних сайтів.

SideProjects

Тут ви можете показувати свої проєкти та отримувати зворотний зв’язок. SideProject.net – це відносно нова платформа, яка відмінно підходить для публікації вашого особистого проєкту. Так, тут поки немає величезної спільноти, але це цілком може змінитися.

Owwly

На цьому сайті ви можете знайти прекрасні продукти і багато чому навчитися у таких же авторів, як ви самі.

Reddit-Entrepreneur

На Reddit-Entrepreneur ви не зможете представити свій стартап, але тут цілком можна безкоштовно розповісти про свій продукт стотисячної аудиторії. Якщо ваш пост викличе дискусію, ви цілком можете опинитися на першій сторінці. Єдине обмеження – потрібно мати понад 10 балів «карми», але для постійного користувача Reddit це не проблема.

Uplabs

На UpLabs можна знайти високоякісні ресурси для дизайнерів, креативних агентств і розробників.

All Top Startups

AllTopStartups, заснований в лютому 2010 року, став відмінним ресурсом для молодих підприємців. Цей сайт надає необхідні інструменти і ресурси для початку своєї справи, а також розвитку стартапу і управління ним.

StartupBlink

Ви коли-небудь замислювалися про те, як виглядає ваша локальна екосистема стартапів в порівнянні з іншими? Як щодо життєво важливих факторів, які допомагають підживлювати і ростити екосистему? StartupBlink надає зрозумілу карту світової екосистеми стартапів, а також всі необхідні дані, на основі яких користувачі можуть приймати більш продумані бізнес-рішення.

Stackshare

Сайт для пошуку відповідних інструментів розробки і компаній, які користуються ними. Тут ви можете, наприклад, ввести в поле пошуку адресу сайту і отримати список інструментів, що використовувалися при його створенні.

Mashable

Новинний сайт, який публікує матеріали про світ технологій, соціальних і цифрових медіа, а також вебкультуру. Ви можете запропонувати власну новину для публікації на сайті. Постарайтеся викласти її так, щоб це було схоже на новини, а не на просте перерахування фіч вашого стартапу, і, можливо, це опублікують.

Launching Next

Launching Next – дивовижна платформа, щодня просуває найбільш багатонадійні стартапи. Там є відмінні керівництва і матеріали по стартапах, призначені для залучення ранніх користувачів. Також публікуються історії успішних і недорогих запусків.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu