Новини, Продуктивність, Студенту

Що таке DIY?

05 Січня, 2021

Чи знаєте ви, що ви можете заощадити багато грошей, покладаючись на власні сили за допомогою проєктів «Зроби сам» (DIY)?

Що означає абревіатура DIY?

DIY (абревіатура від Do It Yourself) – це все, що ви робите самі. Раніше він в основному відносився до різноробочих/жінок, теслярів, домашнього ремонту.

По суті, DIY означає, що замість того, щоб наймати професіонала для виконання конкретного завдання – чи замість того, щоб купувати товари в магазині або у ремісника – ви вирішуєте виконати це завдання або створити ці продукти самостійно без прямої допомоги експерта. Це не означає, що ви не можете звертатися за допомогою до ресурсів – якщо ви використовуєте підручник на YouTube, книгу або повідомлення в блозі, щоб визначити напрям або направити свій проєкт в потрібне русло, це все одно вважається виконанням самостійно. Зроби сам – це пошук знань і розвиток навичок, необхідних для того, щоб робити те, за що ви зазвичай платите комусь іншому.

Зрозуміло, що етикетка «Зроби сам» додається до багатьох проєктів, і в основному всі, від закладення діри в стіні самостійно до виготовлення своїх власних бомб для ванн. DIY також можна застосовувати для таких речей, як стрижка власного волосся, шиття власного одягу, прикраса торта, управління власними інвестиціями та багато іншого.

DIY широко поширений серед модної спільноти, і в соціальних мережах, таких як YouTube, діляться ідеями про одяг, прикраси, макіяжі й зачіски. Прийоми включають в себе потерті джинси, знебарвлення джинсів, переробку старих сорочок і денім з заклепками. Ідея DIY також виникла в спільноті художників і дизайнерів.

Прокрутіть хештег #DIY в Instagram, і ви побачите практично все, що тільки можете собі уявити. Оскільки практично все може підпадати під дію принципу «зроби сам», логічно, що це означає різні речі для різних людей, навіть якщо в цілому визначення не змінюється.

Поради щодо економії грошей за допомогою DIY – шлях до проєктів самозабезпечення

Проєкти DIY допоможуть вам заощадити гроші на житло, одяг, їжу, садівництво, енергію для будинку, здоров’я сім’ї та т.і. Ось кілька порад щодо економії грошей за допомогою проєктів DIY.

  1. Ви можете заощадити значну суму грошей, скоротивши свої потреби в нерухомості, що не повинно означати, що ви живете в тісноті, а скоріше має стати побічним продуктом ефективного управління доступним простором і створення нестандартних меблів (при необхідності), яка не тільки космічний розум, але і задовольняє ваші потреби. Одним із прикладів можуть бути стільці для зберігання, які можна використовувати як ящики для одягу.
  2. Якщо ви будуєте будинок, то шукайте підручні матеріали або вживану продукцію з будівельних майданчиків. Це може значно знизити витрати на будівництво. Якщо ви укладете бартерні трудові угоди з сусідами та друзями, ви зможете заощадити багато грошей. Стати самодостатнім, усунувши агентство нерухомості або земельного брокера при інвестуванні в нерухомість, використовуючи онлайн-сайти для пошуку ділянки. Люди кинули свою постійну роботу і почали будувати власні будинки в рамках самостійного життя, щоб стати самостійними. Ця тенденція поселенців дозволяє заощадити багато грошей при будівництві будинків. DIY
  3. Самостійність «зроби сам» можна використовувати, щоб заощадити на покупках, зв’язавши або пошивши одяг самостійно. Ви можете купувати одяг в комісійних магазинах, не намагайтеся самостійно ремонтувати старий одяг, латати джинси, економити на сушінні одягу, натягуючи одяг на задньому дворі. Стиль життя «зроби сам» змушує вас робити власний макіяж, самостійно стригти волосся членам сім’ї, робити свої власні натуральні косметичні продукти та т. і.
  4. Спосіб життя своїми руками допомагає заощадити гроші, витрачені на фаст-фуд і ресторани, шляхом приготування їжі вдома. Пити каву вдома, брати з собою обіди та перекушувати на роботу допомагає заощадити багато грошей. Купівля товарів для дому та сировини оптом також знизить витрати. Щоб скоротити витрати, подумайте про приготування домашнього хліба і сиру. Щоб заощадити на енергії, віддавайте перевагу приготування м’яса під тиском. Купівля овочів і фруктів на фермерському ринку заощадить гроші, а також продовжить термін служби овочів, оскільки вони свіжі, а не розморожені після зберігання в холодильнику або холодному сховищі.
  5. Методи самостійності допомагають заощадити гроші на здоров’я сім’ї, змушуючи вас використовувати трави для запобігання хворобам. Ви можете перетворити свій задній двір в особистий тренажерний зал і вести здоровий спосіб життя. Вживання в їжу органічних продуктів, вирощених в домашніх умовах, допоможе захистити здоров’я членів вашої родини та скоротити список витрат. Люди почали вирощувати лікарські трави у себе на задньому дворі, щоб отримати ефективний і природний засіб від хвороб.
  6. Використовуючи методи самозабезпечення, ви можете заощадити на рахунках за комунальні послуги, скоротити викиди вуглекислого газу і створити більш енергоефективний будинок. Переконайтеся, що всі точки підключення відключені, щоб запобігти фантомні навантаження і втрату енергії, коли вони не використовуються. Інвестуйте в недорогу систему поновлюваних джерел енергії. Під час простою підтримуйте настройки управління живленням комп’ютера на оптимальному рівні, щоб знизити споживання енергії.
«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu