Бізнес, Гроші, Новини, Поради

Не відкладайте та почніть вже зараз — 11 речей, які потрібно зробити в 20 років, щоб стати мільйонером до 30

13 Січня, 2021

Підготували для вас переклад статті від Business Insider, де автори зібрали 11 порад від дослідників і мільйонерів про те, як досягти семизначних цифр на рахунку до 30 років. Автори впевнені, що їх рекомендації будуть корисні для фінансового добробуту будь-якої людини.

1. Зосередьтеся на заробітку

«Мій дохід становив $3 тис. на місяць, а через 9 років – $20 тис. на місяць. Почніть стежити за грошима, це змусить вас контролювати дохід і бачити можливості », – каже підприємець, автор книжкових бестселерів про бізнес і мільйонер Грант Кардон.

Не відкладайте та почніть вже зараз — 11 речей, які потрібно зробити в 20 років, щоб стати мільйонером до 30 - porady, news, groshi, businessНе відкладайте та почніть вже зараз — 11 речей, які потрібно зробити в 20 років, щоб стати мільйонером до 30 - porady, news, groshi, business

2. Розвивайте кілька потоків надходження доходів

Автор Томас Корлі протягом 5 років досліджував звички багатих людей для своєї книги Rich Habits. Він виявив, що багато хто з мільйонерів мають відразу кілька потоків надходження доходів, відзначає Business Insider.

За даними Корлі, у 65% опитаних були три потоки, у 45% – чотири потоки, а у 29% – п’ять і більше. Ці доходи можуть надходити від оренди нерухомості, інвестицій на фондовому ринку і часткового володіння додатковим бізнесом.

3. Не економте заради того, щоб заощадити. Інвестуйте накопичені гроші

«Єдина причина економії – це подальше інвестування. Покладіть гроші на захищені, священні, недоторкані рахунки. Ніколи не використовуйте ці кошти ні для чого, навіть в екстрених випадках», – радить Кардон.

Один з найбільших у світі інвесторів Воррен Баффет рекомендує покласти 10% накопичень в державні короткострокові облігації та 90% – в «дуже дешевий» індексний фонд S&P 500. Головне – зробити процес відкладання грошей автоматичним.

4. Будьте дисциплінованими та рішучими

«Мільярдери, з якими я розмовляв, – найбільш дисципліновані люди, яких я коли-небудь зустрічав. Вони ставлять високі стандарти для себе та оточення», – зізнається експерт в області психології підприємництва Рафаель Бадзіаг. Для книги The Billion Dollar Secret Бадзіаг взяв інтерв’ю у 21 мільярдера.

Інша якість багатих людей – рішучість, пише в книзі «Думай і багатій» 1937 року журналіст, творець жанру self-help Наполеон Хілл. Письменник вивчив звички та спосіб життя 500 мільйонерів.

5. Не поспішайте купувати дорогі речі напоказ

«Я не купував люксові годинники та машини, поки мій бізнес та інвестиції не почали приносити достатньо грошей, щоб я відчував себе стабільно і безпечно. Довгий час я водив Toyota Camry, хоча вже був мільйонером. Нехай вас знають по підходу до роботи і принципам, а не по дрібничках, які купуєте», – міркує Кардон.

6. Почніть інакше думати про гроші

«У той час, як маси вважають, що стати багатими поза їхнім контролем, багаті люди знають, що заробляти гроші – це справжня внутрішня робота. Багатство починається з того, як ви думаєте й у що ви вірите », – пояснює мільйонер Стів Зібольд.

7. Інвестуйте в себе

Наприклад, Уоррен Баффет присвячує читанню 80% робочого дня, а кожен опитаний Бадзіагом мільярдер щодня займається спортом.

8. Відмовтеся від стабільної зарплати

«Справа не в тому, що не існує виконавців світового рівня, але для більшості це найповільніший шлях до процвітання, що просувається як найбезпечніший. Визначні люди знають, що самозайнятість – найшвидший шлях до багатства. Маси майже гарантують собі фінансову посередність, залишаючись на роботі зі скромною зарплатою і щорічним підвищенням», – вважає Зібольд.

9. Ставте цілі та візуалізуйте досягнення

«Причина номер один, по якій більшість людей не отримують, чого хочуть, – вони не знають, чого хочуть. Багатьом людям абсолютно ясно, що вони хочуть багатства», – говорить мільйонер Томас Харв Екер. Недостатньо мріяти про гроші, потрібно поставити чітку мету і мати конкретний план її досягнення.

10. Почніть спілкуватися з людьми, якими захоплюєтеся

«У більшості випадків ваш капітал показує рівень ваших найближчих друзів. Взаємодія з більш успішними людьми може розширити мислення і катапультувати дохід. Мільйонери думають про гроші не так, як середній клас, і завдяки спілкуванню з ними можна багато отримати », – впевнений Зібольд.

11. Прагніть до $10 млн, а не $1 млн

«Найбільшою моєю фінансовою помилкою було недостатньо масштабне мислення. Я закликаю вас ставити мету вище $1 млн. На цій планеті не бракує грошей, є тільки недолік людей, які думають широко», – стверджує Кардон.

 

 

 

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu